Eikö tuo kieroilu ota

mielen päälle?onko sulla migreeniä tai korkea verenpaine?
5348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sivusta huikkaan että ei paineet on hyvät tai ihanteelliset, kuinka ap?

Äänestä

Just kuule ootelen tässä lääriltä puhelua. Mutta kerron sitten sulle mitä.se sanoi kun oot huolissasi.

Äänestä

Yksi aloitus ja ketju hajoaa käsiin.

Äänestä

Luulisi että hajottaa mieltä tuollainen

Äänestä

Miten on oma laitasi ? Taas ominut palstakirjoituksia? Onko elämä kohdellut hyvin?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

mielen päälle?onko sulla migreeniä tai korkea verenpaine?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu