Olin poissa kolme viikoa ja sama skeidan heitto täällä jatkuu.
Minä kävin astumassa Virossa yli kaksi viikkoa ja oon nyt huomattavasti eirooppalaisempi ja sivistyneempi. Ei kyllä jaksa lukea näitä moukien typeriä juttuja. Kiitti moi!
Minä kävin astumassa Virossa yli kaksi viikkoa ja oon nyt huomattavasti eirooppalaisempi ja sivistyneempi. Ei kyllä jaksa lukea näitä moukien typeriä juttuja. Kiitti moi!
Vastaukset 86
Vanhimmat
No nyt on leegot kunnossa. Kelpaa keimailla.
Voi äipän pikkunen sait huomiota nyt pus pus 😘
Ai asTumassa. Rikolliselta sun toimintaa kuulostaa...
Ei tuu ikävä. Tämä palsta on siistimpi, kun et oo sotkemassa täällä
Mä oon sentään maisteri.
Mitä sitten. Kaikki osaamme uida!
Ja me jotkut osaamme paskantaa!!!
Stubbido on liian ylimielinen.
Kokoomuslainen kuikelo
Minä, aloittaja olin Tallinnan yliopistolla kaksi viikkoa opiskelemassa ja huhtikuussa menen jatkamaan.
Minusta tulee filosofian tohtori. JOTEN *ITUN IRPOT PÄÄ KINNI TYHMÄT!!!
Oohh pillipiipari kilahti
Ja vittutohtori tulee, kun ei osaa edes kirjoittaa 🤣🙈👏
Varmaan sukupuolen tutkimus tai joku yhtä turha on sun pääaineesi 😛
Sulta puuttuu pilkku aloittaja-sanan perästä. 🤣 Onkos teillä tohtorismiehillä miten tuo oikeinkirjoitus hallussa? Kiristääkö pollaa?
Tarkoitit kai urpoa? Mikä tuo irpo on? 🤔
Porvaristo kurittaa punikkeja! Se on oikein!
Hahaha
Ja naurann
Ja naurann naurann sittenkin vielä naurann
Naurann hahhahhaaa
Varo vaan ettei tupsahda kakka pöksyyn
Tupsahti jo ja aika liukkaasti!
Leikitkö kolmeviikkoa sivistynyttä kun olit poissa ????????
Tämän minäkin haluan tietää. Vaikuttaa siltä, että aloittajalla meni pupu pöksyyn, eikä hän osaa enää sanoa mitään. Se ei tiedä hyvää tohtorin väitöstilaisuutta ajatellen: AP:n saa hiljaiseksi vähän heikompikin opponentti. 😉
Katsos kun joillakin on muutakin tegemist eikä vaan roikkui täällä.
Jatkamaan sohvalla mätänemist ma ala taas lugea. TYHMÄT!
Puhevika taitaa olla tällä. Kyllä kato täs on meneillään monennäköstä tärkeetä hommaa yhtä aikaa meillä toisillakin. Mut aina tollasen kuspäisen tohtoriKOKELAAN maan pinnalle palauttamiseen löytyy kiireisestäkin kalenterista rakonen. Mitä tekee lukemisella jos käytäntö mättää? Ai niin, mutta missäs vaiheessa on väikkäriin liittyvä tutkimus?
Minä oon kohta tohtori, filosofian tohtori.
Ei o enää kun. Matikan koe enää, kertolaskutehtäviä.
Haha. Ei oo mitään tuollaisia matikan kokeita missään tohtoriksi valmistumisissa. Kertolaskut on ala-asteella. Oot siis joku korkeintaan nelosluokkalainen. Kiva, että tähtäät korkealle. Onnea unelmien tavoitteluun ja siihen kertotaulukokeeseen.
Tai taitaapi kertolaskut olla jo 2.luokalla, jos on ihan niitä perusjuttui...
Apuluokkalinen tietää
Mutta aikuinen ei tiennyt 🤣🤣🤣🤣
Joskus luulin, että kun frendaa tohtorin kanssa, niin sitten on onni ja autuus. On älykästä keskustelua etc. Tulin vaan huomanneeksi, että mielenkiintoisempaa on jutella vaikka ammattikoulupohjaisten kanssa. He eivät oo kulkeneet kirja nokan edes, vaan on oikeasti jotain sisältöä elämässä. Ei luento ydinfysiikasta ihmissuhderintamalla mieltä lämmitä.
Taitaa ap olla vielä lukiolaisen ajattelun tasolla. Muistelen itsekin sitä suurta itsevarmuutta ja omaa paremmuuden kokemusteni yliopistoon päästyäni. Kuitenki elämä opetti arvostamaan eri koulutustaustalla olevia ihmisiä ja sellainen lapsellinen nokka pystyssä kulkeminen sai jäädä. Aloitusviestistä välittyy, ettei ap ole vielä ymmärtänyt, että elämä on muutakin kuin titteli.
On vaikeaa ymmärtää, että joku ottaa oikein tosissaan tuollaisen aloituksen kaltaisen hupiheiton.
Ei ole mikään hupiheitto. Ihan aikuisten oikeasti haluan filosofian tohtoriksi. On tässä vielä opiskeltava jonkun verran. En aio alkaa väittelemään mistään asiasta kenenkään kanssa koska tiedän tasan tarkkaan asiat paremmin kuin kukaan muu.
Minä suoritan fil.tri tuktinnon Suomi24:llä kommentoinneista ja fiksuista aloituksista!
Sä et itse ymmärrä vittuilua ja tyhmyyksissäs vielä paljastat sen. Oli hauska ärsyttää hupiheittelijä äärimmäisyyksiin.
Joopa joo. Sun aloituksissas ei ole fiksua nähtykään
Juu-u. Ja ikkunas takana kurkkii pieniä vihreitä miehiä....
Ne ovat fiksuja mutta kun tavistallajajat ette ymmärrä niiden merkitystä.
Vil.tri
Vil.tri??? Eikös se ollut fil.tri? 🤪
Virologian tohtori, typerys.
Haha. Juu-u. 🦠mä sen sanoin jo, että pieniä vihreitä se näkee ...
Polta kukkaa se kasvattaa tukkaa ja rahapussia yeah
Joo, toi virologi taitaa tehdä niinkin
Sä taidat olla muhun vähän ihastunut... 😉
Virologian tohtori. 💋 Sano miten ne viirukset oikein tarttuu? Täältä netistäkö? Pääsenks mä kiehnöömöön sun vastaanoton sohvalle? Grrrrrrrr
Hahahahahaaahahahaa yks tonttu tarttui koukkuun🤣
Arvasin mikä syötti on hyvä🤣🤣
...näin noita tampioita höynäytetään ja sitten ne luulee että ovat fiksuja kun tuollaisen hoksaavat.🤣🤣🤣🤣
Ai tarkoitat höynäyttämisellä iskemistä. Olkoon sitten niin, jos siksi sitä kutsut. Täytyy myöntää, että miehethän eivät muuta teekään. 💋
Luulet että tällainen hot 'n cold -peli saa mut epätoivoon. E-hei. Mä vaan kuumenen ja kuumenen. Katsotaan minne asti tämä meidän kuuma suhde etenee tällä palstalla. 💋
Ja jos tontulla viittaat mun punattuihin huuliin, niin olkoon. Mulla on joulusta jäljellä sellaiset tuhmahkot punaiset alkkarit..... Tonttu tyyliä. Voih... Kuumenee ja kuumenee.... Sanoa milloin siirrytään tonne makkarin puolelle?
💋
Sovitaanko,että seiseskelen tänään kompassilla mun skottiruutuisessa minihameessa noin puoli kausilta. Tunnistat yli rajojen vedetyistä punaisista huulista.... 💋
täälä ... moukien...heh heh, menisit jo takaisin sinne
Kompassilla tänään 💋💋💋💋💋
Älkkäs nyt trollit hyvät sotkeko keskustelua, tiedän teiät trollit.
Eijole kauan kun minusta tullee filosofian tohtori.
Väitöstäni en teile kerro koska ette ummärtä siitä mitään.
Oletko koskaan pannut sellaiseen pihkaiseen puun katkenneen oksan jättämään koloon?
Eli onko treffit tulossa? Se ois kuule 45 min tärskyihin...💋
Minnekkäs ravintolaan aiot viedä minut noilla sinun ikuisiusopiskelijan tuloilla? Vai joutuuko hieno nainen tyytymään Taco Bellin antimiin? 💋
Toki varmasti ymmärsit että tulossa on nainen skottiruutuisessa minihameessa, ei mies skottiruutuisessa kiltissä, vaikka suuri kokoomuslainen Stubbfani ja vielä maisteri olenkin. Kai tiesit Stubbin olevan oikeutettu kilttiin vaimon sukujuurien perusteella?
Koska sinä ap et ole kieltäytynyt, niin oletan että olet suostunut kanssani treffeille. Näemme puolessa tunnissa 💋
Ap: Ethän pahasti, mutta olen sitten oikea tulisuudelma. 🪠💋🪠💋🪠💋🪠💋🪠💋🪠
Ap siellä taitaa asetella rusettiaan suoraan? Tai solmia kravattiaan? Se kertoo paljon, onko mies rusetti- vai kravattityyppiä....
🎀👔
💋
Asettele sinä köysisilmukkaa kaulaas.
5 min. Olen ihan kohta kompassilla
Mitä sulla on päällä? 😉💋🪠
Missä olet armaani? En sinua missään näe....
Ei tulisuudelmaa.... 🪠😭
Sun huultes kuuma valhe uskoa mun täytyy.
Ap ei ole sukupuolentutkimuksen mielessä YTM. On oikeastaan hyvä, että hän ei saapunut paikalle. Jatkan todellisen miljonääriYTM:n jahtaamista. Moro!
No? Sammuiko rakkaus?
Mollero jääty punttiin
Ai kulli
ime edes ihan vähäsen
Pissakakkapeppuvagina
Haaviston kampanjahenkilö siinä osallistui.
Kulliiiiiiiii
Mulukkuuu mä vaadin
Mulukkuuu mä vaadin
Onko kova kankiii
Heppiiii
Kikkeliii
Havupuiden kukkasilmut muodostuvat kesä–heinäkuussa. Jos kesä on lämmin, puut kukkivat runsaasti ja käpyjä tulee paljon. Männyllä kävyn kehitys kestää kolme kesää, kuusen käpy valmistuu jo toisena kesänä.
Ne eioo mitään kukkasilmuja, ne on kerkkiä.
Niistä voi tehdä kuusenkerkkäjuomaa joka on hyvää kiljun raaka-ainetta.
Ei lähde käymään. Entsyymit tappavat hiivasolut.
Hiivahousu-ukkona käyt itse, vaahtoat kuplit ja löyhkäät.
Käpynä joudut raja-aitaa virkkaamaan.
Aloittaja oikeassa. tämä palsta ei koskaan näytä sivistyneiden mielipide palstalta, ääliöiden palsta.
Valtaosa mt-kuntoutujia, kuten minäkin. Jonkinlainen terapipaikka.