Nämäkö talousmahteja
Afganistan, Bangladesh, Benin, Bhutan, Bolivia, Botswana, Bulgaria, Burkina Faso, Kamboza, Kongon Kinshasa, Costa Rica, Dominikaaninen Tasavalta, Etiopia, Gabon, Guinea, Honduras, Jamaika, Japani, Kazakstan, Kenia, Kirgisia, Laos, Malawi, Malesia, Mali, Mongolia, Mosambik, Burma, Namibia, Nigaragua, Niger, Panama, Paraguay, Puerto Rico, Ruanda, Senegal, Somalia, Suomi, Sri Lanka, Suriname, Tansania, Thaimaa, Togo, Turkmenistan, Uganda, Venezuela, Sambia ja viimeisenä muttei vähäisimpänä Zimbabwe.
Toyota on suosittu näissä maissa
18
239
Vastaukset
- Anonyymi
Omapojan mielestä on.
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🔞 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Toyota kertoi panostavansa kyseisiin maihin erityisesti ja sinne viedään saastuttavia polttomoottoriautoja edulliseen hintaa ja näin saadaan myyntimäärät suuriksi, ihanaa!
- Anonyymi
Sinne on panostettava minne taito riittää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinne on panostettava minne taito riittää.
Eikö vikavagenilla taito enää riitä minnekkään?
- Anonyymi
Konsernissa parhaiten tiedetään, mihin ei kannata viedä 40 kertaa saastuttavia vilunkivageneita!
- Anonyymi
Vakuuttava lista, tirsk!
- Anonyymi
Toyota, maailman suurin ja kaunein autovalmistaja myy kaikkialla eniten autoja mut haittaakse?
- Anonyymi
Mikä siitä tekee kauniin?
- Anonyymi
Tuossa listassa on kaikki ne maat jossa Toyota on Googlen haetuin automerkki.
Siinä ei ole montaakaan teollisuusmaata eli se tarkoittaa että teollisuusmaissa Toyota kuuluu ynnämuuta-kerhoon.
- Anonyymi
Onpas vain Toyota kaikkialla halutuin automerkki.
- Anonyymi
Suomi on arvoisessaan rupusakin seurassa.
- Anonyymi
Komea on lista niistä maista joissa Toyota on googlaulsen ykkönen. Huom tuo lista on täydellinen eli kaikissa muissa maissa Toyota on ynnämuuta merkki.
- Anonyymi
Onpas vaan Toyota halutuimpien merkkien kärjessä kaikkialla maailmassa.
- Anonyymi
On tuo lista toyota-maista vakuuttava.
Hyvin saman lista näkee kun katsoo listausta valtioden keskimääisestä bkt:stä alhaalta ylöspäin.
Sama pienessä mittakavassa täällä Suomessa kun katsoo minne kuntiin ne käytetyt tojot vaeltavat kuolemaan. Ja niiden työttömyysastetta ja tulotasoa.
- Anonyymi
Onpas vaan Toyota, onpas vaan halutuin merkki kaikkialla.
- Anonyymi
Rölli unohti USA:n Japanin, Britanian kun maailman ylivoimaisen ykkösen ylivoimainen ykkösasema harmittaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!1452525Näetkö feminismin uhkana
Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?2031190Tykkäätkö halaamisesta?
Minä en. Tänään tuttava, jolle olen maininnut että en pidä halaamisesta, yritti halata minua ja olen vieläkin ihan raivo1131091Hinduilu on suurta eksytystä
tekosyvällinen tarina uppoaa moneen. Harhautusta todellisen Jumalan yhteydestä. Kuka haluaisi nähdä sielunvaelluksessa389940Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi299923- 100896
- 66878
- 53851
- 46839
- 60832