Osta leipomosta leivät kilohintaan.maksaa n.1,7€/kg
Leivät leipomosta
miksu
31079
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ne sitten eteenpäin pienellä mutta riittävällä voitolla,kuten esim jos myyt tuhat kiloa päivässä 0.2euron voitollaa olet 200euroa rikkaampi,mutta jos myyt kymmenen tonnia leipää ihmisille olet 2000euroa rikkaampi ja kun myyt 365päivää vuodessa se tekee 730.000euroa vuodessa,kiitti vinkistä
leipokaa hyvät ihmiset sämpylät,leipä yleensä kotona ,2kg jauhopussi 1.20e ,vähän vain öljyä tai jotain rasvaa suola ja hiiva,alle 2e leivot ison läjän leipää ja pulla tulee vähän kalliimmaksi,ihan tavallinen kotipulla.Ei kannata ostaa,olen koko ikäni leiponut,ja jos joku kannattaa ,niin se.Zemppiä!
JATKAN.....TIETENKIN SÄHKÖÄ KULUU,KUN LEIVOT KOTONA. MUTTA SIITÄ HUOLIMATTA ,HALVAKSI TULEE. jA TÄSSÄ VINKKI KAIKILLE,MAITOA ET TARVI MIHINKÄÄN ,ET PULLAN,ET PANNUKAKUN TEKOON,OLEN ALLERGINEN MAIDOLLE,NIIN KUIN MONI MUUKIN .VESI AJAA SAMAN ASIAN JA ON YHTÄ HYVÄÄ,JOS EI PAREMPAA. TIEDÄN KYMMENIEN VUOSIEN KOKEMUKSELLA.