Hirviralli 17.-19.6.

Etelä-Suomessa taitaa olla noita kokoontumisia aika vähän lähiaikoina. Vajaan kahden viikon päästä on toi Moosehead Bikersien Hirviralli. alkaa perjantaina 17. päivä. Onkos kellään kokemusta? Ainakin se muusipäiden porukka on aika mukavaa, joten kai se rallikin on. Soittamassa pitäis olla Daltons.
2695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hirviralli on kasvanut vuosi vuodelta ja on nykyään ihan ok tapahtuma.
Porukka on mukavaa ja ohjelmaa piisaa.
Kannattaa käydä pipahtamassa!

Äänestä

... se Hirviporukka petrannnut juoksuaan kuin sika raviaan...?
Mooseheadit on mielestäni ihan mukavaa porukkaa!
Millainen lienee kerho muuten?
Kuulemma aika laaja kannatuspohja tällä kerholla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kojootti kirjoitti:

Etelä-Suomessa taitaa olla noita kokoontumisia aika vähän lähiaikoina. Vajaan kahden viikon päästä on toi Moosehead Bikersien Hirviralli. alkaa perjantaina 17. päivä. Onkos kellään kokemusta? Ainakin se muusipäiden porukka on aika mukavaa, joten kai se rallikin on. Soittamassa pitäis olla Daltons.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu