Onko tämä persu ollenkaan tolkuissaan ?
Anonyymi-ap
10425
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hän puhuu kkansankieltä, että jospa oppositiokin jotain ymmärtäisi, kun eivät vaikuta hallituksen puhetta ymmärtävän.
Taitaa olla alkoholisti ? Hänhän suositteli opiskelijoillekin viinaa
mielenterveysongelmiin. Lienee itse jo opiskelijana aloittanut
viinalla "lääkityksen".
Ano Turtiaisen tapaan persuihin pesiytyy sellaista porukkaa ettei heitä uskoisi olevan olemassakaan.
Ylimääräiset jotka ei kelpaa muille kelpaa persuille, Rydman.
Heppuli on humoristi.
Omanlaisensa huumori, mutta käyttää sitä aika hienostikkin noissa historia ohjelmissaan. Se selittää historiallisia tapahtumia pelkistetyn kansantajuisesti ja värikkäästi. Siis ei ollenkaan kuivakkaasti ja luennoitsevasti, kuten usein tehdään.
Mun mielestä sillä vaan on tollanen tapa ilmaista itseään. Se sitten asia erikseen, kuin se sopii senaattorille eduskunnassa. Mutta oletus, jahka kausi etenee ja heppuli saa puheenvuoroja, se löytää siistimmän tavan puhua, mutta kuitenkin varmasti osaa heittää lievästi läpänomaisesti puheenvuorojaan.
Yks järkevimmistä persuista, siis mun mielestä. Kundin mielipiteistä jokainen voi olla mieltä, mitä tahansa :D
=DW=
En voi sietää K.sarjaa.
Epämiellyttävä sanailija. Historiaohjelma ei tee hänestä historian suurmiestä.
Käykö jo parturissa vai ihan itse?
Beng
Kyllikki?
Tämä punahuuli.
Hällä munat huulissa.
Sosdemit jonottavat bmielisairaalaan jossa voi postata ampparipaskaansa mutta koska johto täyttää laitokset lianderssonilaisia on päästetty vapaalle ja aloittaja tänne häiriköimään
Kokoomus onnistuu pilaamaan hallituksen, oliko pakko ottaa kaveriksi fasisti äärioikeisto persu, persu mitään tietämätön taloudesta.
Omapa vika, tulos näkyy mikään ei onnistu.