Halaus unessa

Anonyymi-ap

Näin niin ihanaa unta viime yönä. Sain halata ja suudella ihastustani, tunteideni kohdetta. Tuntuu kuin meillä olisi yhteys unieni kautta. Toki olen hänen ihanuuttaan ajatellut päivätajunnassakin, ja fantasioinut siitä, miten voisimme päätyä yhteen ja millaista se olisi. Välillä tulen "synnintuntoon" ja tunnen syyllisyyttä ajatuksistani ja haaveistani, koska valitettavasti hän on perheellinen mies. Ja kaunis vaimo ja ihana perhe hänellä onkin!
En tietenkään ikinä tekisi mitään tekoja, tai hakeutuisi hänen peräänsä, enkä edes flirttailisi. Tämä ihastumiseni toki kertoo omasta vajavuudestani. On minulla omakin elämänkumppani, vaan suhteemme on jo vuosia ollut monien henkilökohtaisten vaikeuksiemme takia enemmän sellainen ystävyyssuhde. Että omassa liitossa varmasti olisi syytä käydä asiat läpi ja miettiä halutaanko elää yhdessä vai voisiko rakkaus vielä syttyä. Tahdolla olla yhdessä on selvitty jo kohta kaksi vuosikymmentä. Halut ei vaan enää herää Ajatukset karkaavat naapurin mieheen, miettimään miltä tuntuisi olla haluttu ja miltä uuden miehen kosketus voisi tuntua. Ihmisen eloon tämä kai kuuluu. Synnitön heittäköön ensimmäisen kiven. Onneksi on tällainen suomi24-kanava jota voi anonyymisti käyttää vähän varaventtiilinä. Ihailen häntä kaukaa, naapurin nurmikko näyttää niin houkuttelevalta.

4

1594

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aika monella samanlaista?

    • Anonyymi

      Voin heittää ensimmäisen kiven.

      Lähden kävelemään suhteesta, joka ei toimi, en haikaile varattuna muiden perään, varsinkaan muiden varattujen.

    • Anonyymi

      Koirat pitää kyllä huolen ettei nurmikko juurikaan ehdi kasvaa...

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      485
      8526
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      119
      5840
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      256
      4785
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      58
      4625
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      70
      4151
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3930
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      171
      3759
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1708
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      96
      1241
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      869
    Aihe