tälläkin hetkellä. Olet kuin kaunis, kaukainen tähti jota yritän tavoittaa. Tai jonka yritän unohtaa siinä onnistumatta, koska joka ilta se kirkas tähti valaisee taivaan ja herättää ikäväni. Muistan jokaisen hetken kun olemme kohdanneet. Muistan miltä tuntuu katsoa sinua silmiin, silloin kun uskallan tehdä niin. Muistan myös oman epätäydellisyyteni ja tilanteen mahdottomuuden, ja siksi vaikenen näistä tunteista sinua kohtaan.
n-n
n-n
Vastaukset 30
Vanhimmat
On vaikea unohtaa sinua, vaikka yritän. Olosuhteet ovat mahdottomat, ja tunteeni luultavasti yksipuolisia. Silti vietän päiväni miettien, miltä tuntuisi halata sinua, painaa sinut lähelleni, laittaa poskeni poskeasi vasten... Valloitit sydämeni niin helposti, kuin varkain, vaikka et itse sitä tiedä.
Millainen hän on?
Hän on hyvin älykäs.
Et sinä ole epätäydellinen, sillä kukaan ei ole täydellinen ja mikään ei ole mahdotonta.
Kiitos kauniista sanoistasi. Tilanne vaan tuntuu mahdottomalta. Ja vertaan itseäni häneen. Mitä hän näkisi minussa?
luuletko oikeasti saavasi teille hyvän elämän? minä olen kuule varannut teille hekvtinmoisen määrän paskaa, häiriköintiä, kiusaa ja elämän pilaaja. joka hetkeen, myös sinne oarisujyeisiin vähän haastetta ja kotiin ja töihin ja joka paikkaan. "hakatkaa niin kauan ha kovaa" että saadaan haluttu ei fiksu tulos. työnnetään teihin semmoista tietoisuutta ja yhtä kauan että menee jakeluun. viime vuosista toivon teille helvetisti pahaa jotka tuota on tehnyt.
En ole tehnyt sinulle yhtään mitään pahaa. En yleensä tee ihmisille pahaa. Jos sinulle on käynyt niin että sinulle on tehty ryhmän voimalla vääryyttä, se on ikävä juttu sinun kannaltasi. Mutta siitä ei ole apua tähän kokemaasi asiaan, että tulet usein sotkemaan muiden, kaipaavien ihmisten viestiketjut. Sen lisäksi et tiedä mitään siitä mitä minä olen kokenut, voin olla kokenut vaikka samaa kuin sinä. Kohdista sanasi niille jotka ne ansaitsevat. Minä en ansaitse.
ja toivottavasti nämä kärsivät helvetisti jotka syytömölle kostivat, tai heidän puolestaan kostettiin tai niitä nostettiin vuosia tuhoamalla minun elämää, päiviä ja arkea ja juhlaa. toivottavasti kärsitte helvetisti.
Säästä sanasi niille jotka ne ansaitsevat. En ole kostanut yhtään mitään kenellekään syyttömälle. Minulla ei ole mitään tekemistä sinun elämäsi tuhoamisen kanssa.
toivottavasti saatte yhtä vittumsisia ihmisiä ja "yhteistyötä" tekeviä ihmisiä elämään ja saadaan vietyä ja tuhottua niin että kärsitte mahdollisimman paljon.
Minulla ei ole mitään syytä kärsiä takiasi. En ole aiheuttanut sinulle kärsimystä.
tungetaan teidän perhe-elämään ja parisuhteeseen, kotiin, ystäviin, vapaa ja työaikaan yhtä paljon paskaa ja häiriköintiä. taloudesta puhumattakaan ja katsotaan että hyvää ette saa. tiedättekö miksi ette yrittämisestä huolimatta saa kaikkea pois, koska mikään ei ole teidän ansiota mitä ette vielä ole pystyneet viemää, vaikka vuosia ootte hakannut ja yrittänyt. toivottavasti paska ui elämäänne ja saatte kaikkea pahaa, paskaa, tuhoa ja kiusaa ja häiriköintiä yhtä paljon
Ei kannata tunkea. Sillä on seurauksensa. En ole tehnyt sinulle mitään.
nämä jotka on töissä "hakannut" toivottavasti kokevat samaa itse. ja heistä "syödään" ja samalla tavalla 🤪🤪🤪🤪🤪😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆sama muuhun elämään. taidan ryhtyä vähän vainoamaan ja kiertämään talosta taloon tekemässä samoja juttuja ja kiusaa 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆🥰😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️rakkautta vain ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Uhkailusi ei pelota minua vähääkään koska en ole ollut kanssasi töissä enkä tehnyt sinulle mitään. Jos et lopeta, sillä on seurauksia sinulle. Haukut väärää puuta.
Siis mitä ihmettä, eiks kaikki ookkaan keskenään tuttuja täällä yhden miehen pelleilypalstalla? Tai ees samalta tyämaalta?
Tämä saattaa yllättää sinut, mutta tässä ketjussa on useampi eri kirjoittaja.
tässä vinkki yhdelle S ei ksnbata tungeksi toisten elämiin raivosmaan ja tekemän kiusaa jos ei itse kestä. sama voidaan tehdä jokaiselle, enpä ole itse tehnyt. joten saatte kaikkea samaa sinne itselle. eikö tykkää? ei voi mitään, joukkohakkaamiset syyttömälle ja helvetisti elämän pilaamista, toivottavasti saatte sitä myös itse.
Sinä itse käyt nyt syyttömän kimppuun ja kuten sanoit, sama voidaan tehdä jokaiselle.
en tule ikinä antamaan anteeksi, kellekään teistä, en naisille enkä miehille.
Kaunis kaukainen tähti niinkö ätmi?
En ole ätmi ja sinä kiusaaja voit suksia kuuseen.
En sentään päin mäntyä kuten eräät
Yhdentekevää, vaikka sitten päin mäntyä.
Meneekö taas T:lle?
Ei mene T.lle.
No sitten voi osua tännekin. Kelle menee?
Eräs A.
Pidätkö kirjanpitoa miehen trollaamista nimikirjaimista mitä sillä saavuttaa?
Lopeta jo. Tämä aloitus ei ole miehen tekemä.