Mäen mökille 18.30

Piirrän sydämen lumihankeen.
11377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Otitko pirjoo mukaan

Äänestä

En ymmärrä tätä vihjettä. Ikävämpi juttu. :(

Äänestä
  • Sä oot aika boomeri näille sivuille

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Sä oot aika boomeri näille sivuille

    Mitä tarkoitat? :(

    Äänestä

Kainuun keharit.

Äänestä
  • Vai porvoon pedarit

    Äänestä

Minä menen mökille vasta sitten kun lumet sulavat pois🤔

Äänestä
  • Milloin käyt TÖISSÄ?

    Äänestä

  • Tekis hyvää vähän kolata sullekin.

    Äänestä

Harmi, että nämä tarkoituksellisesti tehdyt aloitukset etäännyttää oli viesti kysymyksessä tarkoitettu tai ei.

Äänestä

Komee ulkohuussi tienposkessa!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Piirrän sydämen lumihankeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu