Edelleen? Mutta hyvää yötä....
Miks sä jatkat
Anonyymi-ap
23656
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Miksi itse jatkat? Ehkä olen jäänyt koukkuun. Ehkä olen tylsistynyt. Onhan tämä paikoitellen viihdyttävää ja välillä jopa hauskaa. Enimmäkseen tosin veetuttaa kun ajan voisi käyttää paremminkin.
No niiinpä!!
Hyvää yötä.
Koska olen rakastunut? 🥰
Rakkaus muuttaa muotoaan, kun toisen oppii tunteen.
Etkö siis enää välitä hänestä?
Ehkä et tunne vielä riittävän hyvin?
En kommentoi
Eli välität. Pelkäät vain omia tunteita…kannattaa tutustua toiseen. Epävarmuus toisen tunteista saa aikaan sen, että on toisenlainen kuin oikeasti on. ❤️❤️❤️
Sivusta..
Ehkä toisinaan on mukava kirjottaa ja sivun sanoin tuulettaa ajatuksia ei kuitenkaan pahoittaa mieltä.
Oma on asiani. Minä ajattelen.
Etkö välitä enää siitä henkilöstä jota olet kaivannut? Jos sinä myös kaipaat miksi et tee mitään? 🙂
Nämä ketjut tuo niin paljon eri vastaajia, että ei täällä voi käydä mitään kahdenkeskisiä keskusteluja. Jos olet se keneksi sinut kuvittelen, niin muista etten irl valehtele sulle koskaan. Ehkä jätän kertomatta vaan. Kysy, jos jokin asia askarruttaa. Saat kyllä totuuden.
No tykkäätkö minusta 🥺❤️ olisi kiva tietää, itseasiassa oikeasti haluaisin hänet!
En tiedä kuka olet. En ala valehdella, että tykkään juuri sinusta.
Olet hyvä tyyppi. Totta kai kaivattusi pitää sinusta.
Et sinä mitään kerro, tiedän sen jo, sillä et ole koskaan mitään kertonut.
No name, no number.
Jatkan mitä? En tarvitse lupaasi yhtään mihinkään.
sitä voi jatkaa ihan vaan ettei kaatuisi kun vauhti hijenee
Ehkä haluan katsoa tämän loppuun asti mikä ikinä se onkin. Ettei jää tuonne keskeneräisten hautuumaalle kummittelemaan aaveeksi muiden joukkoon.
Tykkään susta miehestä paljon. Saanko tykkäillä täällä anonyymina vai onko kiellettyä?
Kun tiedän kummoinen ilkimys nainen olet en kaipaa tuollaista räyhääjö naista haluan sellaisen joka arvostaa minua