Miks sä jatkat

Edelleen? Mutta hyvää yötä....
23656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Miksi itse jatkat? Ehkä olen jäänyt koukkuun. Ehkä olen tylsistynyt. Onhan tämä paikoitellen viihdyttävää ja välillä jopa hauskaa. Enimmäkseen tosin veetuttaa kun ajan voisi käyttää paremminkin.

Äänestä
  • No niiinpä!!

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    No niiinpä!!

    Hyvää yötä.

    Äänestä

Koska olen rakastunut? 🥰

Äänestä
  • Rakkaus muuttaa muotoaan, kun toisen oppii tunteen.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Rakkaus muuttaa muotoaan, kun toisen oppii tunteen.

    Etkö siis enää välitä hänestä?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Rakkaus muuttaa muotoaan, kun toisen oppii tunteen.

    Ehkä et tunne vielä riittävän hyvin?

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Etkö siis enää välitä hänestä?

    En kommentoi

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    En kommentoi

    Eli välität. Pelkäät vain omia tunteita…kannattaa tutustua toiseen. Epävarmuus toisen tunteista saa aikaan sen, että on toisenlainen kuin oikeasti on. ❤️❤️❤️

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Etkö siis enää välitä hänestä?

    Sivusta..
    Ehkä toisinaan on mukava kirjottaa ja sivun sanoin tuulettaa ajatuksia ei kuitenkaan pahoittaa mieltä.

    Äänestä

Oma on asiani. Minä ajattelen.

Äänestä

Etkö välitä enää siitä henkilöstä jota olet kaivannut? Jos sinä myös kaipaat miksi et tee mitään? 🙂

Äänestä

Nämä ketjut tuo niin paljon eri vastaajia, että ei täällä voi käydä mitään kahdenkeskisiä keskusteluja. Jos olet se keneksi sinut kuvittelen, niin muista etten irl valehtele sulle koskaan. Ehkä jätän kertomatta vaan. Kysy, jos jokin asia askarruttaa. Saat kyllä totuuden.

Äänestä
  • No tykkäätkö minusta 🥺❤️ olisi kiva tietää, itseasiassa oikeasti haluaisin hänet!

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    No tykkäätkö minusta 🥺❤️ olisi kiva tietää, itseasiassa oikeasti haluaisin hänet!

    En tiedä kuka olet. En ala valehdella, että tykkään juuri sinusta.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    No tykkäätkö minusta 🥺❤️ olisi kiva tietää, itseasiassa oikeasti haluaisin hänet!

    Olet hyvä tyyppi. Totta kai kaivattusi pitää sinusta.

    Äänestä

  • Et sinä mitään kerro, tiedän sen jo, sillä et ole koskaan mitään kertonut.

    Äänestä

No name, no number.

Äänestä

Jatkan mitä? En tarvitse lupaasi yhtään mihinkään.

Äänestä

sitä voi jatkaa ihan vaan ettei kaatuisi kun vauhti hijenee

Äänestä

Ehkä haluan katsoa tämän loppuun asti mikä ikinä se onkin. Ettei jää tuonne keskeneräisten hautuumaalle kummittelemaan aaveeksi muiden joukkoon.

Äänestä

Tykkään susta miehestä paljon. Saanko tykkäillä täällä anonyymina vai onko kiellettyä?

Äänestä

Kun tiedän kummoinen ilkimys nainen olet en kaipaa tuollaista räyhääjö naista haluan sellaisen joka arvostaa minua

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Edelleen? Mutta hyvää yötä....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu