On kadonnut kuin tuhka tuuleen ....
Mihin hävisi Sofia?
Anonyymi-ap
8396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vaarallinen ammatti, ehkä. Haluttaa varmaan väillä olla poissa lööpeistä. Kuka tietää....
Lähti Mister Bigin kanssa autiolle saarelle.
Olisko voinut joutua vaikka sairaalaan, kun on kärsinyt paniikki ja ahdistus häiriöitä. On raskasta ei koulutusta ei mitään ammattia ja jos on totta nää kirjoitukset mitä nykyisin on joutunut alentamaan itsensä ja tekee.Masennus on vakava sairaus ja jos vielä on ulkomailla ilman läheisiään.
Opettele kirjoittamaan!
Mitä siinä vikiset, tämä ei ole mikään äidinkielen oppitunti ja kommentista saa hyvin selvää!
Jos olisin rikas ja siivelläni elettäisiin, kieltäisin naisystäviäni levittelemästä juomisiani, syömisiäni ja muita asioitani somessa. Muuten menisi rahahanat kiinni ja ystävä kiertoon.
Just saying...
Sofialla taitaa olla vaikeaa ottaa itseään niskasta kiinni ja hankkia itselleen kunnon ammatin, kun ei ole sitä vielä tähän mennessä tehnyt!
Sofianhan piti aloittaa valmennus pääsiäisen jälkeen ja eihän siitä ole aikaa kuin kuukausi. Puhuu kans niin paljon paskaa kuin olla ja voi ja seuraajat uskoo.