Jani

Jani!

Ole kotosalla tänään klo 20:sta.
Meinaan tulla käymään.
Otan pari putelii viiniä lait sä uuniin valkeeta.
Elämä risaiseksi tänään!!!!!!!!!!!!!!

Terveisin Sari V
3792
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olet lisäksi lihonut aivan törkeesti, joten etsi uusi äijä!

Äänestä
  • Tuo ei pidä kulti paikkaansa, mitat on edellens kohdallaan. Saat sitte iltasella vähän likistellä sielt sun täält..

    Äänestä

  • Sari kirjoitti:

    Tuo ei pidä kulti paikkaansa, mitat on edellens kohdallaan. Saat sitte iltasella vähän likistellä sielt sun täält..

    läski ja lotinaa... - pulkkinen, dont push the river -

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sari kirjoitti:

Jani!

Ole kotosalla tänään klo 20:sta.
Meinaan tulla käymään.
Otan pari putelii viiniä lait sä uuniin valkeeta.
Elämä risaiseksi tänään!!!!!!!!!!!!!!

Terveisin Sari V

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu