Pattajan rakas

Olemme aimon kanssa tehneet yhteen vedon millainen tyyppi tämä pattajan rakas oikein onkaan.

Hän on kela eläkkeellä, asuu äitinsä ylä kerrassa eikä saa kuin rahalla, mutta hänellä on rahat loppu ja siksi hän matkustaa pattajalle kun siellä on halpaa piparia. Hänellä on keltaiset hampaat ja keltainen Jallu paita. Haisee pahalle kun huono hygienia. Pälvi kalju paistaa ja palaa auringossa. Hän kehuu koko lennon ajan huonojen hampaiden raosta kuinka kohta pannaan diu diu ihan kohta diu diu.
Pallomaha lihavan vyötärön ylä puolella hytkyy innosta kun hän kehua retostaa.

Perillä pallomaha panee ihan koko ajan halvalla rahalla kun ei muuten saa ja samalla syö ikean liha pullia kun ei muuta osaa tilata. Hän irvistelee koska huonot mustat hampaat on kuumat kesällä.
Hän juoksee koko ajan koska on liikunta addikti ja tekee punnerryksiä ja mittaa samalla kuupperin testiä maaten koko ajan rannalla eikä koe oikeaa thaimaata ollensakkaan. Syö samalla mikro ruokaa huoneessa halvan piparin kanssa ja vyötärö kasvaa vyö sanoo naps. Kaljuun on tatuoitu valtion pedon tunnus leijona ja ei ymmärretä koska ollaan vajakkeja keski eläkkeellä ja kaikki rahat on mennyt hesassa vuokraan kun ei älytä lähteä sieltä pois tänne dropiikkiin Aasiaan.....

Me tehtiin aimon kanssa tämä päätös ja säästettiin ja säästettiin.
snaggi kioskin jonossa aimolta vietiin kaikki minunkin massit.... se oli taistellut viikon ryöstäjiä vastaan ja tuli vasta kotiin kauhean väsyneenä ja haisi pahalle. Nyt me ollaan taas lähtö tilanteessa..... perinksi ei anneta! Myyn nyt paraisilla donintseja ja tienaan lento liput.

2

178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Varmaan sortuu myös halpaan betoniviihteeseen ja golfiin, kun ei osu enää liikkuvaan palloon? Se on kiva asua läävässä joka sortuu mereen ja jos hissi ei putoa niin sitten parvekehyppy. Puurotat ja myrkyttäjät vaanii joka oksalla, jollei sitä ennen ole jo jäänyt auton alle ja tullut kusiset paikat.

      • Sitä ne justiinsa tekee.... ihmettelee kun kaamea olo kun eivät älyä että myrkytetty on....
        Pesin aimon likaiset rytkyt tuossa pulsaattori pesu koneessa... kysyin aimolta että miksi sen housun taskussa on Riekkopubin kuitteja ja housun persaus haisee kondoolin kumille...?
        Aimo mietti vähän aikaa ja vastasi "sanoppa sinä se".... Meinasin tulla hulluksi....


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      461
      2805
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      15
      2645
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      269
      1582
    4. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      84
      1184
    5. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      440
      1121
    6. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      63
      1098
    7. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      156
      960
    8. Rakennetaanko yhdessä?

      Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä
      Ikävä
      41
      928
    9. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      56
      889
    10. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      79
      875
    Aihe