Pattajan rakas

Olemme aimon kanssa tehneet yhteen vedon millainen tyyppi tämä pattajan rakas oikein onkaan.

Hän on kela eläkkeellä, asuu äitinsä ylä kerrassa eikä saa kuin rahalla, mutta hänellä on rahat loppu ja siksi hän matkustaa pattajalle kun siellä on halpaa piparia. Hänellä on keltaiset hampaat ja keltainen Jallu paita. Haisee pahalle kun huono hygienia. Pälvi kalju paistaa ja palaa auringossa. Hän kehuu koko lennon ajan huonojen hampaiden raosta kuinka kohta pannaan diu diu ihan kohta diu diu.
Pallomaha lihavan vyötärön ylä puolella hytkyy innosta kun hän kehua retostaa.

Perillä pallomaha panee ihan koko ajan halvalla rahalla kun ei muuten saa ja samalla syö ikean liha pullia kun ei muuta osaa tilata. Hän irvistelee koska huonot mustat hampaat on kuumat kesällä.
Hän juoksee koko ajan koska on liikunta addikti ja tekee punnerryksiä ja mittaa samalla kuupperin testiä maaten koko ajan rannalla eikä koe oikeaa thaimaata ollensakkaan. Syö samalla mikro ruokaa huoneessa halvan piparin kanssa ja vyötärö kasvaa vyö sanoo naps. Kaljuun on tatuoitu valtion pedon tunnus leijona ja ei ymmärretä koska ollaan vajakkeja keski eläkkeellä ja kaikki rahat on mennyt hesassa vuokraan kun ei älytä lähteä sieltä pois tänne dropiikkiin Aasiaan.....

Me tehtiin aimon kanssa tämä päätös ja säästettiin ja säästettiin.
snaggi kioskin jonossa aimolta vietiin kaikki minunkin massit.... se oli taistellut viikon ryöstäjiä vastaan ja tuli vasta kotiin kauhean väsyneenä ja haisi pahalle. Nyt me ollaan taas lähtö tilanteessa..... perinksi ei anneta! Myyn nyt paraisilla donintseja ja tienaan lento liput.

2

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Varmaan sortuu myös halpaan betoniviihteeseen ja golfiin, kun ei osu enää liikkuvaan palloon? Se on kiva asua läävässä joka sortuu mereen ja jos hissi ei putoa niin sitten parvekehyppy. Puurotat ja myrkyttäjät vaanii joka oksalla, jollei sitä ennen ole jo jäänyt auton alle ja tullut kusiset paikat.

      • Sitä ne justiinsa tekee.... ihmettelee kun kaamea olo kun eivät älyä että myrkytetty on....
        Pesin aimon likaiset rytkyt tuossa pulsaattori pesu koneessa... kysyin aimolta että miksi sen housun taskussa on Riekkopubin kuitteja ja housun persaus haisee kondoolin kumille...?
        Aimo mietti vähän aikaa ja vastasi "sanoppa sinä se".... Meinasin tulla hulluksi....


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

      Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
      Ikävä
      134
      1708
    2. Hirvittävä onnettomuus.

      Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
      Rovaniemi
      40
      1638
    3. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      63
      1390
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      1305
    5. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      209
      1134
    6. Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?

      Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi
      Maailman menoa
      276
      1091
    7. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      70
      1083
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      74
      955
    9. Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää
      Suomalaiset julkkikset
      19
      948
    10. Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta

      Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps
      Maailman menoa
      106
      888
    Aihe