Olen niin rakastunut sinuun

Tajuutko yhtään miten kauan tätä on jatkunut.
Huokaus.
Menen nukkumaan. Öitä miehelle.
24595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Kehen mieheen?

Äänestä
  • Yhteen vaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Yhteen vaan.

    Niinpä tietysti...

    Äänestä

Tietysti tajuan, pitää nyt rauhoittua jo hyvää yötä, ajattelen sua❤️😘

Äänestä
  • Olen ihan rauhallinen ollut koko illan. Rauhaisasti rakastunut.

    Äänestä

Tietysti h 🥰

Äänestä
  • Huomiseen tai aamuun kulta❤️

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Huomiseen tai aamuun kulta❤️

    Mukavaa et oot vapaa 🥰🥰

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Mukavaa et oot vapaa 🥰🥰

    Olen vapaa T. LEEna

    Äänestä

  • Sivusta vastasi sulle joku.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Huomiseen tai aamuun kulta❤️

    Kyllä kulta ❤️

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Kyllä kulta ❤️

    Nää on sivusta. Sydänterroristeja.

    Äänestä

Meil ooi hauskaa 🥰❤
T leen

Äänestä
  • T leena

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    T leena

    😂❤️❤️👍

    Äänestä

Voi kyllä olen jo niin pitkällä, että sen vihdoin viimein tajuan. Mutta sehän on hyvä, että tajuaa sitten tehdä jotakin. Hyvää yötä, nuku hyvin.

Äänestä
  • Olihan se jo aikakin :) Hyvää yötä.

    Äänestä

En meinaa tajuta itekkään. Hyvää yötä.

Äänestä

Mitenkä se on hänen ongelmansa jos et itse tuota pysty hänelle kasvotusten sanomaan tarttisko opetel sanomaan silloi kun on mahdollisuus

Äänestä

Huomenta❤️

Äänestä

Hei, eikös ole järjetöntä kirjoitella tänne? Suomessa on yli 5miljoonaa ihmistä miten kuvittelet, että rakkautesi kohde tunnistaa tämän? eiköhän olisi viisainta laittaa suoraan viestiä hänelle?? Kukaan ei pure vaikka viestin laittaa. Suora kontakti on ainoa oikea vaihtoehto. Ei se anna jos ei kyllä otakkaan:)

Äänestä

Ei semmoiselle ihmiselle valehdella

Äänestä

Rakkaus voi kestää jopa koko elämän. En siis yhtään ihmettele. Ehkä sinun pitäisi ilmoittaa hänelle myös.

Äänestä
  • Ehkä. Se jää nähtäväksi. Ei sitä noin vaan ilmoitella.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tajuutko yhtään miten kauan tätä on jatkunut.
Huokaus.
Menen nukkumaan. Öitä miehelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu