Ehkä nettihahmoni oli mielikuvitushenkilö

mutta pidin sinusta oikeasti, oikeassa elämässämme, polkujemme säännöllisesti kohdatessa.
Keskustelut kanssasi olivat päivieni kohokohtia
5297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaipaan sinua niin paljon.

Äänestä

Kelle lie olikaan keltä lienee. Surullista kun ei tunnista.

Äänestä
  • Hänelle jota ei enää ole

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Hänelle jota ei enää ole

    Ai ei ole ollenkaan olemassa enää? 😞

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ai ei ole ollenkaan olemassa enää? 😞

    Ei kun muutti jenkkeihin perheensä kanssa viime syksynä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

mutta pidin sinusta oikeasti, oikeassa elämässämme, polkujemme säännöllisesti kohdatessa.
Keskustelut kanssasi olivat päivieni kohokohtia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu