Onko tämä Liisi Lahden lahja Kiteelle?

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4210016c-933e-47d8-afd7-eeaf46a6f10c

Tämä Liisi opinto ohjaaja Salpauksessa Lahdessa.
5466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taitaa olla suomen kuuluisin liisi nykyään .

Äänestä

Sama tyyppi!

Äänestä

Onko muka vieläkin työsuhteessa Salpaukseen ?

Äänestä

Pidätettynä virastaan salpauksesta kunnes tuomio lainvoimainen.
Kulkee vapaana Kiteellä.
Valittanut hovi oikeuteen.
Ei ole tyytyväinen valtion 6kk hyvitykseen pitkittyneestä oikeudenkäynnistä.
Tuon 6kk tuomion lyhennyksen lisäksi hänelle pitää korvata 6500e rahana.

On nää pellejä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4210016c-933e-47d8-afd7-eeaf46a6f10c

Tämä Liisi opinto ohjaaja Salpauksessa Lahdessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu