Satakunnan Kansa Länsi-Suomi kirjoittaa sunnuntain pääartikkelissaan nuorehkosta sos.dem. naisesta joka on ammatiltaan "vaikuttaja". Ala vaikuttaa (sic!) mielenkiintoiselta; minkähänlaista koulutusta vaikuttajaksi pääseminen edellyttää? Millainen alan työllisyystilanne on ja minkälaiset keskiansiot alalta löytyy? Liittyykö se jotenkin kuulonhuoltoon?
Pätevyysvaatimukset vaikuttajaksi?
3
329
Vastaukset
- Anonyymi
Vaikuttaja on toisinsanoen propagandisti jonkin asian puolesta.Esimerkkinä wokepelleily tai homosaation levitys.Sitä kannattaa tietenkin vihervasurit ja demarit.Niistä piireistä sitten kanavoidaan rahaa edellämainittuihin ja vastaaviin puuhiin ja annetaan mediassa näkyvyyttä,suurennellaan seuraajamääriä ja tekemällä tehdään näistä jonkinlaisia julkkiksia.Joku äijältä näyttävä umpitatuoitu natalia uskomattoman rivoilla ikenillä on ainakin ollut heidän julkaisussaan ja juuri kukaan ei edes tiedä tuommoisen olemassa oloa ellei sitä jatkuvasti tungeta naamalle joka puolelta.
Tekevät propaganda videoita jonkun asian puolesta ja esittelevät ikeniään.
Liity demareihin, rupea homoksi ja tienaa.
Noita seuraa oikeasti vain samankaltainen porukka jolla on korvien välissä jotain vialla. - Anonyymi
Aika rivo esitys tatuointeineen. Lähtisin häntä koipien välissä kotiin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1561420Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli511138Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi49920Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva170917Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus75910Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e36855- 56778
Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy195748Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali151743Ootko sä oikeasti sinkku?
Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥42736