Madeira, viikko 12 tai 13, m47v, Hki

Anonyymi-ap

Olen 47v mies Helsingistä.

Ei olisi ketään jota huvittaisi lähteä matkaseuraksi Madeiralle viikolla 12 ja tai 13? Pärjään hyvin yksinkin, mutta eipä se reissuseura haitaksi ole.

Tarkoituksena buukata kiva hotelli Funchalista. Käydä kävelemässä vuoriston huippupolut, muutama levada, syödä mukavasti, kiertää Funchalin nähtävyydet, sekä ulkoilla. Sekä varmaan buukata 1 - 2 päivää saaren ympäri ajelulle, joko vuokra-autolla tai kierto-ajeluna.

Eikä sitäkään vastaan ole mitään, jos löytyisi uusia kavereita, vaikka reissu ei järjestyisikään. Tietysti ohjelman ei tarvii olla sama, mutta kunhan kerroin mitä oli alustavasti suunitelmissa.

Jos alustavan juttelun jälkeen löytyy joku jota kiinnostaa, niin käydään syömässä keskustassa hyvin ja juttelemassa, niin näkee miten tulee juttuun noin yleisesti.

Sähköposti: madeira24 @ tuta.io

4

916

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sen verran on suunnitelmat muuttunut, että Madeira näyttäs olevan turhan täyteen buukattu. Kanariansaaret vois olla optio, tai sitten Etelä-Eurooppa ihan omatoimi-reissuna. Katsotaan mitä sitä keksi. Myös ajankohta on tarkentunut viikoksi 12, mahdollisesti viikonloput molemmista päistä mukaan jos ihan ite buukkaa. Eikä tarvii olla edes yksi kohde, joskus on kätevää tehdä niin, että menee johonkin, josta sitten käy vaikka parissa muussa kaupungissa tutustumismatkalla siinä, et tei tuu övereitä yhdestä mestasta.

    • Anonyymi

      Tämä ilmoitus on vanhentunut, postasin uuden.

    • Anonyymi

      🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

      💋 K­­u­­u­­­m­­a­t­ ­t­­y­t­­­ö­­­t­ ­o­­­d­­o­­­t­t­a­­­v­­­­­a­t­­ ­s­i­­­n­­u­­­a­ -> https://us4.fun/kissgirl?18287229

      🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1662
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1488
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      36
      911
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      859
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      811
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      796
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      738
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      730
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      728
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      700
    Aihe