Vuoden auto 2024 Renaul Scenic !

Anonyymi-ap

7

1061

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan mielenkiintoinen auto, täytyy joskus käydä katsomassa, kun niitä tulee Suomessa koeajettavaksi. Saattaa kyllä olla hiukan liian iso eläkeläisparin autoksi, mutta mahtuisihan tuohon kamaa, kun mökille lähdetään.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        🔞 ­N­y­­m­­f­­­o­m­­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Toyota hävisi jopa aidolle kinkille, hauskaa!

    • Anonyymi

      Aivan sama miten vertaillaan, uskovaisten päätä ei käännä mikään jos siihen on Toyota-lippis kerran aseteltu.

    • Anonyymi

      Kohta on taas niuvassa ruuhkaa kun kaikenmaailman lapsenuskoiset rellureinot tuon karmean katiskan ostaa.

      • Anonyymi

        Sullahan siellä on ruuhkaa kun kaikenmaailman tojohojopellet yrittää selvitä ruosteromujensa aiheuttamasta häpeästä :). Kerrankos sitä erehtyy roskaa ostamaan :D.


    • Anonyymi

      Jos auto valitaan vuoden autoksi, niin ei se kerro sitä, että kys. auto olisi kestävä ja kaikin puolin sopiva oikeaan käyttöön, lisäksi näissä ns. testeissä on mukana korruptio sekä salaiset sopimukset, sisäpiiri peli, kauniisti sanottuna kusetus.
      Todellinen auton pitkä aikainen käyttö erilaisissa oloissa kertoo vasta jotain itse auton hyvyydestä, kauneus arvojen ei pitäisi mennä etusijalle, kun arvioidaan autoa. Renaulteissa usein kehutaan ulkonäköä, mutta mitä sillä tekee, kun käyttöarvo on ala-arvoinen ja jälleen myynti arvo laskee nopeasti.
      Tämä kys. testi "haisee" pahasti järjestetyltä sisäpiiri tempulta, jolla yritetään saada nostetta huono maineiselle Renaultille. Varmaan moni ns. tolikka mene ansaan ja hankkii vuoden auton, taas on yhtä raukkaa kustu silmään ja ranskalainen pintaliito roska elämän tyylin edustajat taputtavat läskisiä suuria käsiään, syövät kuovin rintaa ja sitten viiniä päälle ja riemukaarelle kuselle, tehden oman kusikaarensa franskalaiseen sivistyneeseen tyyliin.
      Maailmanmeno on niin tympeätä ja varsinkin heidän ylhäisten, että ei sanat riitä kertomaan.
      Pysykää erossa roskasta ja luottakaa oikeasti ajan kanssa testattuihin tuotteisiin, ei jonkun illuminaatti kusettajan kertomuksiin ja levitettyyn soopaan, jota he yleisesti harrastavat.
      Nämä testit ovat samaa luokkaa kuin koettu pandemia eli suunniteltua KUSETUSTA, jolla tosin on tarkoitus taustalla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      294
      4176
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      135
      2375
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2016
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1511
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      998
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      133
      972
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      959
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      337
      901
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      877
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      820
    Aihe