Kyllähän se vois vaikka sun äiti ollakin

siellä apteekissa se yks farmaseutti. Samaa näköä löytyy ja mukavan oloinen 😊😁
10368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Missä apteekissa 😊

Äänestä

Ja kivan tuntuinen iskä penkoi roskiksia.

Äänestä

ei nyt erehdyit henkilöstä

Äänestä
  • mistä tiiät ketä meinasin ku ei ollut mitään tarkempaa tunnistetta? 😂

    Äänestä

Onko äitisi kenties K kaupungista?

Äänestä
  • On sieltäpä sieltä

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    On sieltäpä sieltä

    Saman näköisiä ootte:)

    Äänestä

Miksi sä vihjailet näin ihmiselle jota ei ole tasavertainena olemassa?,

Äänestä

Jaa, se on jo kuollut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

siellä apteekissa se yks farmaseutti. Samaa näköä löytyy ja mukavan oloinen 😊😁

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu