CRISTIANO teki taas

Maailman paras futaaja, aivan mussu ja ihana Crisu kunnostautu. Se potkas yhden maalin Portugalin karsintaottelus, ihanaa... CRISU.. CRISU..mix et oo suomalaine?????
5437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

C. Ronaldo on perseestä revitty juutalaisen esinahka.


Ainoat Oikeat futaajat tulee Argentiinasta. Argentiinasta maailman parhaat pelaajat , esim. Maradona, Batistuta, Ortega, Veron, carlos roa, Crespo, Claudio Lopez jne.jne.

Äänestä
  • tää kaveri se on oikeessa!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

vittu toi cristiano ronaldo on vitun pelle opettelis eka pelaamaan ja paremmassa seurassa kun manu moniko malli/ jalkapallon pelaaja on kunnolla menestynyt YKSI JA SE ON DAVID BECKHAM

Äänestä
  • se Beckham ole kummoinen pelaaja.

    Äänestä

  • Hulk kirjoitti:

    se Beckham ole kummoinen pelaaja.

    Kylläpä täällä on taas asiantuntevia pikku poikia kirjottelemassa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


virpi kirjoitti:

Maailman paras futaaja, aivan mussu ja ihana Crisu kunnostautu. Se potkas yhden maalin Portugalin karsintaottelus, ihanaa... CRISU.. CRISU..mix et oo suomalaine?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu