Se on tässä, eipä tarvitse perustella:
"No ni...
Kirjoittanut: Mul on 4.6.2005 klo 00.36
Etteks te oo vieläkään saanu "kaiken tietävän" ja kumppaneiden kanssa perustettua sitä Gay palstaa??
TÄMÄ ON MOPOSKOOTTERIPALSTA!
Suksikaa mulkut jo hevon vittuun täältä jauhamasta homojuttujanne ja PASKAA!!!! "
"No ni...
Kirjoittanut: Mul on 4.6.2005 klo 00.36
Etteks te oo vieläkään saanu "kaiken tietävän" ja kumppaneiden kanssa perustettua sitä Gay palstaa??
TÄMÄ ON MOPOSKOOTTERIPALSTA!
Suksikaa mulkut jo hevon vittuun täältä jauhamasta homojuttujanne ja PASKAA!!!! "
Vastaukset 2
Vanhimmat
Laitoin tuohon hakuun kirjoittajaksi "Mul on" ja tässä hänen hengentuotteitaan - mielenkkintoista on, että hän tuntuu kirjoittelevan aamuyöstä:
"Kirjoittanut: Mul on 4.12.2004 klo 04.44
Hyi hyi! Tietäispä äiskä ja iskä mitä te kullannuput täällä kirjoittelette. Tää on muuten moposkootteripalsta, ja kuten ilmeisesti olette havainneet suomi24:ltä löytyy myös ihan oma GAYpalsta, sekä myös keskustelua mielenterveydestä. Suosittelen lämpimästi siirtymistä niille palstoille, koska kiinnostukset tuntuvat kulkevan enemmän niillä saroilla.
PS. Runkkareiden palstaa ei näytä vielä olevan, mutta sähän voisit perustaa sellaisen J.J., Bilteman ja muiden ystäviesi avustuksella jos isi antaa käyttää tietsikkaansa moiseen tarkoitukseen. "
"Kirjoittanut: mul on 4.5.2004 klo 04.16
On tässä elämän varrella (49v) tullu testailtua jos jonkinlaista laitetta ja se on varmaa, et noi URPOT, jotka tyrmää Fuden totaalisesti ei ymmärrä hevon paskaa mistään. Meidän vehje on ERINOMAINEN! Taitavat pellet kateudessaan vikistä, niinku niiden kalliit, haisevat 2-T paskavinkujat, jotka niiden isipapat raadannallaan on lellipojille hankkineet!!! "
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1000000000000003&subcat=601