Uusi vesilaitos

Rahaa on.18milj.€ .Tuon verran pitäisi säästöjä löytyä .
9373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Verot nousee satavarmasti .

Äänestä

Ja herrojen palkat.

Äänestä

Kuluttajat kustantaa se on homman sapluuna.

Äänestä

Tärkeintä on, että saamme hybridiareenan...!

Äänestä

Velkakello hakkaa arkisin työmaalla niin että kuuluu.

Äänestä
  • Eiköhän tuon ihan käyttäjät kustantane.

    Äänestä

  • Kokkola on konkurssikypsä .

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Kokkola on konkurssikypsä .

    Mitenkä näkyy ja käytännössä vaikuttaa?

    Äänestä

SENHÄN VOIS RAKENTAA UUDEN HYBRIDIKESKUKSEN YHTEYTEEN

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rahaa on.18milj.€ .Tuon verran pitäisi säästöjä löytyä .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu