Venäjä ja Kiina samaa mieltä

Hamina ja Kiina samaa mieltä.
Avi ja Kiina samaa mieltä.
Cursor ja Kiina samaa mieltä.
5505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älä nyt ittees telo noiden ajatusten kanssa.

Äänestä

Mitä mieltä asiasta on herra KIRJAILIJA?

Äänestä

Hankeapinat osaavat painella nappeja maximissaan viiden sanan verran. Ekonomiaipinnot tai peräpukamien kasvatus asumuksen keskustukikohdassa (sohva) opettivat vain prosenttilukuja ja tiktokkejakin toksisempia sekunnin kymmenyksiä hikisten kaappien jumaltarustojen kannattelemissa kilpailutuloksissa.

Äänestä
  • Maximia on suomeksi maksimia.

    Äänestä

Ahistaako herra kirjailijaa vielä lipputanko, ja kuinka pahasti? Miten leveää herra kirjailijan elämä olisikaan ilman Haminan upeata lipputankoa ja sen majesteetillisesti hulmuavaa siniristilippua?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hamina ja Kiina samaa mieltä.
Avi ja Kiina samaa mieltä.
Cursor ja Kiina samaa mieltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu