Minulle ainakin yksi elämäni parhaista.
Mitä maaliskuun viides merkkaa teille
Anonyymi-ap
18377
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Olen samoilla linjoilla. Tämä on ilon päivä.
Ihan hyvä kiva päivä ollut! Tunnetila tulevasta yllättävän zen
Olen siis panikoinut tulevaa niin nyt tuntuu siltä, että mitä sitä panikoimaan.
on ollut hyvä päivä, parempiakin ollut. huonot kuukaudet takana, hirveitä vuosia, "hakataan mustaajia pois", ovat pilanneet tosi paljon ja vieneet lopullisesti paljon, toivottavasti saan kostaa.
toivotyavaaei niodrm voottokoerte päästään tuhoamaan ja saadaan heille paljon pahaa ja paskaa, kuten ovat tänne tuoneet ja tehneet. toivottavasti saan viedä heille yhtä paljon pahaa, ja paskaa ja estää hyvää.
Mikä tästä päivästä tekee erityisen?
Tämän päivän säässä ei ollut kehumista, mutta toisaalta olen ollut aikaansaava, joten olen ihan tyytyväinen.
Rikkinäiset sukset
ei mitään hyvää vuosiin. toivottavasri pääsen kostamaan oikein kunnolla, aina kun saanut järjestymään hyväksi, aina pirit paikalla tuhoamassa, ja, viemässä, toivottavasti pääsen "hakkaamaan heitä kunnolla ja tuottamaan niin paljon ja paskaa heille kuin ikinä maan päällään kantaa".
Ikävä päivä. Kymmenen päivää siihen, että on ystäväni lapsensa onnettomuudessa menettämisen vuosipäivä.
toivottavasti saadaan teille maailman katsein loppuelämä näistä vuosista. joka elämän alueelle ja yhtä kauan. ja yhtä hirveitä ihmisiä joka elämä än alueelle toivottavasti kidutte loppuelämänne ja saatte kaikkea paskaa ja pahaa.
Eipä mitään erikoista oo kyllä, tässä hiusväri päässä vaan odottelen että pääsee pesemään sen ja sitten sen jälkeen pyykinpesua. Nukkumaan ja sitten taas aamulla töihin lähtö.
Miksi sinulle yhtä parhaista? 🙂
Yksi
Panoista, se on ihan ok kunnon o.gasmit ja squirttalut oo lalaa
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍑 Vittu tämä kuuma narttu -> https://siz.la/hotcat21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
odotan että pääsen kostamaan monta juttua, lähellä tuo on yksi päivä jonka pääsen toivottavasti myös kostamaan. himoitsen kostaa ja hamuan sitä enemmän kuin mitään. ja tiedän että saan sen, teille kaikille. Hyvä juttu.
vieläkin enemmän haluan eroon teistä ja "yhteistyöstä" kanssanne. se on ainut mahdollisuus saada hyvä elämä, jossa on kaikkea. ja ei tarvitse sietää yhtää enempää teidän kuvottavaa toimintaa.
en edes talosta jatkaisi vapaa ehtoisesti, en mistään hinnasta tai mistään jutusta. vaatenmielisempää ja etovampaa touhua nähnyt missään, enkä ihmisiä.
Viikonloppu merkkaaa suunnittelinkin jo kaikkea, mutta sitten jarrut meni lukkoon ja masennuin:(