Maksupyllyn erittäin varakas poikakaveri, se suomen vahvin nainen miehen flösössä kropassa sormineen joilla .... aivan kuulkaas ilman liinoja rauta on nöyrää 320 kilon verran, otti alleen kalliin limusiinin sellaisen pitkän Hummerin ja sanoi kuskille, että nyt huis vuis Eedeniin jossa lisää nöyrää rautaa, koska nyt on massakausi ja siellä on peilit myös makuuhuoneen katossa.
Puskissa suhisee.
Anonyymi-ap
5332
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja taasen yksi 2010:n hernenäinen koloonihahnmo joka kirjoitti kuin Laiffiklooninsa, katosi internetin ihmeelliseen maailmaan.
Tämä silkkipohkeinen klooni tosin oli hieman pihalla kun ei huomannut että Pattayalla oli kisat naisten ja miesten sarjoissa, Thaimaan voimakkaimmat, mutta eihän sitä kaikkea huomaa kun lomaohjelmana horo seuranaan oli valokuvata ruoka-annoksiaan taustalla maisemat.
Vuokrasi autonkin että saa sillä körötellä pääkaupungin ruuhkissa ja asui sviitissä ei suinkaan sen johdosta että se olisi hänelle.
Viiskymppisen tulisi olla jo tietoinen, että päivittäinen tissuttelu ja kerran kuussa känni, testopiikit, papujen kasvatuspillerit ja sinisten pillereiden kanssa, kun taustalla on vielä 400 aivotarähdystä, ei ole ihan ok yhdistelmä.
Kakaramaista kloonifeikkeilyä.
Suomen vahvin huoran poikakaveri pillitti että häneltä täytyy pyytää anteeksi ja sitten katosi kuin kirpunpaska Eedeniin.
Mukavaa kun viihdytät itseäsi keskustelemalla itsesi kanssa, mutta tuollaisella kielenkäytöllä et muita saa mukaasi. Terkkuja Phuketista Matkailemattomalle ammattikoulukakaralle kuitenkin. Aikuinen sinä et ole. https://aijaa.com/MLZynB
Silkkipaitapoju
Ei suhinaa kummempaa aikuinen kyrvånsyylå.
Unohtui mainita että sinä olet aikuinen invahomo, sehän tulee muistaa aikuisten sanoa.