Pienimuotoiset puuhasivut lapsille...

4449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Koita tehdä sivuista selkeämmät, lapsien lukutaito kun ei ole sitä mitä vanhempien... Eli isompi fontti ja ehkä joku erikoisempi jotta sivu olisi mielenkiintoisempi. Ehkä teksti kuvina jos jotain oikein eksoottista fonttia käytät, iloiset värit: jotain sinistä ja virheää ehkä mukaan. =)

Äänestä
  • Kerrankin sattui sellainen sivu mihin meidän palstalta löytyi oikein asiantuntija!

    Äänestä

Hienoa, että oli tuommosetkin tehty.
Älä ota pulttia tosta 2DMk:sta, ku harva lapsikaan osaa sitä tulostinta käyttää.. ;D

Eli hyvät sivut. Vaikkei itselle löytynytkään sopivia leikkejä.. ;)

Äänestä

tsemppiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


H-M.H kirjoitti:

osoitteessa:
http://puuhasivut.da.ru/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu