Rintaleikkaus

Anonyymi-ap

Seksi loppui kuin seinään. En voi rintaleikkauksen jälkeen harrastaa seksiä koska miehet suuttuu kun ei ole luonnolliset rinnat enää.

11

548

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miten se vaikutta seksiin?

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        ❤️ ­N­­­y­­m­f­­o­m­­­a­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Höpsis!!

    • Anonyymi

      Rintaleikkaus
      Anonyymi-ap
      2024-03-08 12:29:46
      Miten sinuun saa yhteyden.
      Ei todellakaan vaikuta asiaan jos rinnat/rinta poistettu.

    • Anonyymi

      H­­ei! Om­­­a str­eam. Sisää­­nkäynti k­aiki­lle, jotka haluav­at pi­­­tää ha­uskaa 👉 http://aram-us.com/H/F0v0Y9

    • Anonyymi

      Esim. Jos on piennysleikkaus liian suurten rintojen tähden niin hienoa. Joos muuten niin ok jos tunnet että on hyväksi sinulle. Mielelläni tapaisin.

    • Anonyymi

      Pienennysleikkaus . Laihduin kymmeniä kiloja kovalla työllä. Mä juttelin muutamien miesten kaa jotka oli musta muuten kiinnostuneet mutta kävin kauheet tappelut läpi kun kerroin että en jaksa roikkuvia rintoja jotka on tyhjät ja pitkät. Mä itkinnitkemistäni ja sain kuulla että itsetunto kuntoon ja leikkaukset on luonnottomia. Itkin ja itkin ja meinasin kuolla suruun mutta nenin leikkaukseen oman itteni takia. Miehet painukoon helvettiin ja kuolkoon. Niin mä aattelin kun mun tärkeestä leikkauksesta tehtiin joku oaska itsetuntohömppä vaikka kysymys oli kokonaisvaltausesta hyvinvoinnista minulle.

      • Anonyymi

        Olen mies kylläkin, mutta ymmärrän tosi hyvin sinua. Pääkipu ja niskakivut voivat vaivaa kun on liian isot rinnat. Itsekin pidän ns. normi rinnoista. Teit ihan hyvän päätöksen.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

      😋 K­u­­­u­­­m­a­­­t­­ ­t­y­­­t­­ö­­­t­­ ­­­o­­d­­­o­­t­­t­­­a­v­­­­a­t­ ­­s­­i­­n­­u­a­­ -> https://us4.fun/kissgirl?18304685

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    • Anonyymi

      Ei oo mun silikonit haitannut ketään. Oikeastaan eivät ole edes huomannut jos en oo sanonu. Jossain välis kertonut lopulta nii ovat ihmetellyt

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kela tukee virallisesti Pride-liikettä

      Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k
      Maailman menoa
      132
      4506
    2. Pride-liputus närästää monissa Suomen kunnissa

      Suomen lipun nostamisesta on laki. Pride‑liputuksesta ei. Kieltäytyviin kuntiin kohdistuu poliittista painostusta kuin k
      Maailman menoa
      80
      3260
    3. Kävisikö tällainen sopimus?

      Olisitko valmis juttelemaan jo ensi viikolla kahden kesken?
      Ikävä
      102
      1540
    4. Nyt kerrot mies mitä ajattelet minusta

      Ihan suoraan ja suodattamatta.
      Ikävä
      88
      1385
    5. Odotatko vielä vastausta...

      Siihen viestiin? 🤔
      Ikävä
      96
      917
    6. Ehkä se on niin

      Ettet vaan uskalla lähestyä tämän jälkeen. Ehkä haluaisit. En osaa sanoa.
      Ikävä
      80
      806
    7. Omasp hakenut Fincapia ja Gapconia konkurssiin perjantaina 5.6

      Ilkka ei ole vielä ehtinyt uutisoida, mutta Omasp on jättänyt 5.6 konkurssihakemuksen Fincapia ja Gapconia koskien. Ilka
      Seinäjoki
      19
      768
    8. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      42
      720
    9. Tämän palstan naiseksi esittäytyvät

      Ovatkin kuulemma oikeasti sukupuoleltaan miehiä. Pitääkö paikkansa?
      Sinkut
      112
      699
    10. Jos oot täällä,laita tunniste.

      Muuten en lue!
      Ikävä
      42
      628
    Aihe