Mitä kaikkee pitää vaihtaa teharin takia

Elikkäs mietin vain että kun heittää teharin kiinni niin täytyykö kaasari vaihtaa isompaan vai riittääkö pelkkä suuttimen vaihto?
3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei oo mikään pakko vaihtaa kaasaria,eikä edes sitä suutinta.

Äänestä

pelkkä suuttimen vaihto riittää. oikeen suuttimen löytäminen voi sit olla ihan vitun perseestä

Äänestä

Oikeen suuttimen löytää helposti. Ostat suutinsarjan ja laitat ensin reilusti isomman suuttimen, nyt mopon pitäis käydä aika huonosti ja röpöttää. Sit kokeilet aina vähän pienempää kokoa kunnes röpötys loppuu. Sit voi viel hienosäätää kaasaria jos osaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Elikkäs mietin vain että kun heittää teharin kiinni niin täytyykö kaasari vaihtaa isompaan vai riittääkö pelkkä suuttimen vaihto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu