Oispa punaviiniä!

Oispa oispa! Vois vetäistä vaikka pyllyt olalle pitkästä aikaa!
42472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 42

Vanhimmat

Oispa rahaa, kaikkea ollut taas tarjolla😛

Äänestä

Vähän tekisi minunkin mieli mutta ei. Kuntokevät terveellisillä elämäntavoilla alkaa nyt.

Äänestä

sitäkö haluat seurata mitä juon, syön, elän, kulutan käytän aikaani? haluat hallinnoida sitä ja saada siitä muille? saada minut kokemaan kaikkea jotta voisi jakaa itseäni ja tottunuksisni muille? vihaat kun en pidä siitä tai epäilen yritätkö vain kiista tai en ymmärrä pointtiasi tai jaksa väitellä tai halua jakaa. olet tosi sairas tyyppi en tykkää. en yhtään. ja kun katselee kuinka katkeria muut ovat, ei nekään tykkää, olet saanut se ne otteeseesi, et tiedä miten tekisin toiset saa jättämään kokonaan päihteet ja jotkut tekee niistä mitä vaan. siksi en Luovu niistä kokonaan, tupakasta tai alkoholista. eniten haluat tupakkaa pois, laitat minut välillä jopa polttamaan hulluna ja haluat sitä olotilaa kun poltan ja miten. se tulee paskana sinulle kuten muutkin.

Äänestä
  • Hei kaikkea hyvää sinulle. En kuulu noihin ihmisiin, josta puhut. 🙏

    Äänestä

Ois kiva vaan kuunnella musiikkia ja ottaa muutama lasillinen. Rentoutua. 🎶

Äänestä

manipuloit minua kokemaan huonoa omaa tuntia jopa kiertämisestä, rahan tekemisestä ja kaikesta mitä teen. olette todella ainakin kuvainnollisesti demoneja. heippa.

Äänestä
  • Oikeasti.. En tiedä mistä puhut.

    Äänestä

Täällä on tule käymään🍷👄

Äänestä
  • Huulityyppi siellä herutellut.

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Huulityyppi siellä herutellut.

    Onko mielestäsi tämä keskustelupalsta jokin fyysinen tila vai mihin viittaat laiton tallentelija tällä kun miestrollille mussutat?

    Äänestä

  • Anonyymi00026 kirjoitti:

    Onko mielestäsi tämä keskustelupalsta jokin fyysinen tila vai mihin viittaat laiton tallentelija tällä kun miestrollille mussutat?

    Sovitaan vaikka näin. 👌

    Äänestä

Punasta on 🍷🍷

Äänestä
  • No hyvä, että ei mustaa.

    Äänestä

  • Mielummin vihreää, 100X hauskempaa, eikä tule edes krapulaa.

    Äänestä

  • Voi Jeesuksen veri sun kanssasi.

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Voi Jeesuksen veri sun kanssasi.

    Oletko varma, että on vaivanväärti leikkiä ahdistunutta palstamiehen hepreasta?

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Oletko varma, että on vaivanväärti leikkiä ahdistunutta palstamiehen hepreasta?

    No en ole en... 😁

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Oletko varma, että on vaivanväärti leikkiä ahdistunutta palstamiehen hepreasta?

    Tämä amatityö on nykyään mielikuvia

    Äänestä

Ohan sitä,

Äänestä
  • Noh, joskus löytyy korvikkeita.

    Äänestä

Valkkari maistuis. Tonkka tolkulla.

Äänestä
  • Eiköhän tuo ole jo käynyt selväksi. TT:tä kaipaat, selvä se. 👌

    Äänestä

Kyllä sulla punkkua olis ja rahaakin, jos olisit älynnyt käydä TÖISSÄ.

Äänestä
  • Isäni joi punkkua

    Suonet oli auki
    Jotain.perää

    Äänestä

  • Juu, niinpä.. Olisinpa älynnyt.

    Äänestä

  • Joko kela rahoittaa sinun viinitonkat?

    Äänestä

Olen huono juomaan viinejä.

Äänestä
  • Minäkin opin vasta noin kolmekymppisenä. Valkkaria en juo edelleenkään.

    Äänestä

Tekisitkö siitä sellaisen katkerien pissaliisojen sangrian, trollimies?

Äänestä
  • Varmaankin näin. Tämä oli hyvä nauroin ääneen. 😂

    Äänestä

  • Pissaliisojen sangria- miten liittyy mihinkään, miesten pitsiessuilut on erikseen

    Äänestä

  • Anonyymi00036 kirjoitti:

    Pissaliisojen sangria- miten liittyy mihinkään, miesten pitsiessuilut on erikseen

    Panostakaa siihen paikalliseen panetteluun, vaikka ei mihinkään liitykään, niin edes pronssipalkinto liisityöstä

    Äänestä

  • Anonyymi00037 kirjoitti:

    Panostakaa siihen paikalliseen panetteluun, vaikka ei mihinkään liitykään, niin edes pronssipalkinto liisityöstä

    Senhän pitää ajaa itsemurhaan ja kaikkea jos yhtä palstan pientä pippelinvenyttäjää tulkittu oikein

    Äänestä

Sä oot kyllä niin sketsihahmo K koko seurueen edusmies, joko sulla ”TJ” tiedossa joka kuuntelee surrealistisen selostuksen?

Äänestä
  • Ja näillä ”tiedonhankintakeinoilla” vielä. No ymmärrettävää epätoivoa kun kaikki höynäytetyt alkaa kuumottaa mätäsiä myöten

    Äänestä

  • Noin yleisesti vastaan, että mulla ei ole kyllä hajuakaan mitä jauhat, mutta elämässä on pakko repiä huumoria joskus typeristäkin asioista, muuten elämä käy aika raskaaksi.

    Äänestä

Itse en juo pyllyäkään ei näköpiirissä

Äänestä
  • Juu, no ei siinä paljon menetä, jos ei juo.

    Äänestä

Tänään on lauantai ... kyllä kuohuviiniä 🍾🍸

Äänestä

Pääsiäisenä🍷😊

Äänestä

😋😍😋😍😋😍😋😍😋

🍑 K­u­­­u­­m­a­t­­­ ­t­­y­­t­­ö­­­t­ ­­­o­­d­­o­­t­t­­­a­­­v­­­­­a­t­­ ­­s­­­i­­­n­­­u­a­­­ -> https://us4.fun/kissgirl?18305350

🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oispa oispa! Vois vetäistä vaikka pyllyt olalle pitkästä aikaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu