Mä en vieläkään ymmärrä

Et pidit mua niin tyhmänä etten tajua. Pidin sua fiksuna. ”Pakko olla” naiselle
3376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kerrohan mitä tarkoitat tolla? En oo pitänyt tyhmänä kylläkään. Ja mitä pakko olla?

Äänestä

Miten tai mikä juttu ettet tajua?? Toi on sun kuvitelmaa, mä olin aidosti ja täydestä sydämestäni kanssasi.

Äänestä

On kyllä ihme määritelmä
Kaipaa se nainen on jotenkin sua satuttanut.
Mä en osaa sanoa.
Mulla ei oo empatia kykyä.
Nyt vielä vähemmän
Ei oo enää ketää jota vois ees miettiä seksiin.
Menkää helvettiin jokainen
mäkin meen
Naiselta
Naiselta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Et pidit mua niin tyhmänä etten tajua. Pidin sua fiksuna. ”Pakko olla” naiselle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu