Minä en ole koskaan elämässäni nähnyt aitoa hiidenkirnua luonnossa. Epäilen että onko hiidenkirnuja olemassakaan. Voiko joku näyttää aidon kuvan hiidenkirnusta. Mielellään itse otettu kuva.
Uskotko hiidenkirnuihin?
9
436
Vastaukset
- Anonyymi
Nuo hiidenkirnukuvat on tehty tekoälyllä.
- Anonyymi
Niin ne ovat varmasti tehty tekoälyllä.
Uskotko hiidenkirnuihin?
- Anonyymi
Ei hiidenkirnuja ole koska meillä on lähellä kallio eikä siinä ole mitään kuoppia
- Anonyymi
Työmiehet porasivat läheiseen kallioon reikiä ja meidän mummo luuli sitä hiidenkirnuksi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Työmiehet porasivat läheiseen kallioon reikiä ja meidän mummo luuli sitä hiidenkirnuksi
Ja meidän ukki tuli ja rakensi huussin siihen reiän päälle. Kyllä nämä hiilikirnut on vihervasureiden höpinöitä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja meidän ukki tuli ja rakensi huussin siihen reiän päälle. Kyllä nämä hiilikirnut on vihervasureiden höpinöitä.
Niin on. Kommareita kaikki paitsi minä!
- Anonyymi
Hiidenkirnut ovat paikallisia gravitaatiokuoppia joita ei todellisuudessa ole olemassa. Valo taipuu kuopalle ja silmä luulee näkevänsä hiidenkirnun. Todellista syytä pidetään salattuna Puolustusvoimien salaisen "vetovoimakeskuksen" vaatimuksesta joka aiheuttaa nämä "kirnut" kokeillaan.
- Anonyymi
Onkohan noin? Vähän epäilen. Minulle kerrottiin luotettavalta taholta, että hiisikirnut on venäläisvihollisen uusi keino ujuttaa agentteja maahamme. Kirnukuopat ovat eräänlaisia painumia maapohjassa ja sen kuopan pohjalla on putinin munia. Kun kepulainen paavo laskee pölyjään munien päälle syntyy lopputuloksena niitä pieniä vihreitä, joista on kerrottu. Näin opettivat minulle.
- Anonyymi
Kyllä on näin, että kaikki hiisistä ja hiilistä kiinnostuneet ovat hanurista. Ihan oikeasti, Miksi semmoisia yleensä on... eli niitä reikäkirnuja? Varmasti väätin jopa vähemmistön kannalta.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai959438Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764917Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.504599Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j82388Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001586- 431410
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota531330Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441286Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641252Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.461227