Tervehdys,
Minä tunnen nyrkkeilijöitä, fanaattisia promoottoreita, valmentajia, ja ne on kamalia juoppoja ja kauheita pukkeja. Kauheita tappajia. Se liittyy jotenkin yhteen. Meidän liitosta on 90% kovia ottamaan ja kovia pukkeja. Minullakin on ollut viimeisen kymmenen vuoden aikana suhde 800 eri naisen kanssa.
Skandinavian jumala Odin johdattaa meitä ikuiseen taisteluun ja minä vannon äitini haudan kautta minä taistelen ensimmäisenä vaikka henkeni vereen asti - tämä on velvollisuus pohjoista nyrkkeilyä kohtaan.
Me emme anna periksi. Me käytämme kaikkia mahdollisia keinoja. Me tulemme voittamaan. Me johdatamme teidät vapauteen, Suomen kansa.
Tässä tehtävässä on iso vastuu.
Kunnioittaen,
Peter von Weltheim
Nyrkkeilyliiton uusi apulaissihteeri Peter von Weltheim esittäytyy
4
334
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan ensin se korkki kiinni ja tunnusta tosiasiat.
- Anonyymi
Eli suhde on ollut 800 eri drinkin kanssa ja vaimo lähti sen tarjoilijan matkaan joka oli helvetillinen pukki. Ja uhkasit kännissä tappaa sen mutta senkin puhelun soitit vahingossa Augustinille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eli suhde on ollut 800 eri drinkin kanssa ja vaimo lähti sen tarjoilijan matkaan joka oli helvetillinen pukki. Ja uhkasit kännissä tappaa sen mutta senkin puhelun soitit vahingossa Augustinille.
No, meni drinkit ja naiset sekaisin. Sori siitä hei.
- Anonyymi
"V*TTU MÄ TAPAN SUT!!!!!"
"Krhm, artikuloisitteko hivenen ystävällisemmin ja uskallanko jopa käyttää sanaa, selkeätajuisemmin."
"PERKELE!!!!"
"Perkiömäen Ola, sinäkö siellä?"
"MUN KANSSA EI PELLEILLÄ?"
"Pelle, viralliselta nimeltään klovni, on jostain oudosta syystä päätynyt uhkaavaksi symboliksi, josta kansainomaisesti sanottuna syytän puhtaasti Stephen
Kingiä, ja hänen vaikutustaan populaarikulttuuriin."
"...AAA-RG-H....."
"Primitiivisiä ääntelyitä kolmella tavulla, oikein hyvä!"
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss855912Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243527- 1592049
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2281977Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1741751Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2821495Voiko olla, onko se tosiaan niin että
Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵571021- 671011
Metsa Man Extra kanava toimii hyvin
ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.21990Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?
Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.109937