Nyrkkeilyliiton uusi apulaissihteeri Peter von Weltheim esittäytyy

Anonyymi-ap

Tervehdys,

Minä tunnen nyrkkeilijöitä, fanaattisia promoottoreita, valmentajia, ja ne on kamalia juoppoja ja kauheita pukkeja. Kauheita tappajia. Se liittyy jotenkin yhteen. Meidän liitosta on 90% kovia ottamaan ja kovia pukkeja. Minullakin on ollut viimeisen kymmenen vuoden aikana suhde 800 eri naisen kanssa.

Skandinavian jumala Odin johdattaa meitä ikuiseen taisteluun ja minä vannon äitini haudan kautta minä taistelen ensimmäisenä vaikka henkeni vereen asti - tämä on velvollisuus pohjoista nyrkkeilyä kohtaan.

Me emme anna periksi. Me käytämme kaikkia mahdollisia keinoja. Me tulemme voittamaan. Me johdatamme teidät vapauteen, Suomen kansa.


Tässä tehtävässä on iso vastuu.


Kunnioittaen,
Peter von Weltheim

4

418

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan ensin se korkki kiinni ja tunnusta tosiasiat.

      • Anonyymi

        Eli suhde on ollut 800 eri drinkin kanssa ja vaimo lähti sen tarjoilijan matkaan joka oli helvetillinen pukki. Ja uhkasit kännissä tappaa sen mutta senkin puhelun soitit vahingossa Augustinille.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eli suhde on ollut 800 eri drinkin kanssa ja vaimo lähti sen tarjoilijan matkaan joka oli helvetillinen pukki. Ja uhkasit kännissä tappaa sen mutta senkin puhelun soitit vahingossa Augustinille.

        No, meni drinkit ja naiset sekaisin. Sori siitä hei.


    • Anonyymi

      "V*TTU MÄ TAPAN SUT!!!!!"

      "Krhm, artikuloisitteko hivenen ystävällisemmin ja uskallanko jopa käyttää sanaa, selkeätajuisemmin."

      "PERKELE!!!!"

      "Perkiömäen Ola, sinäkö siellä?"

      "MUN KANSSA EI PELLEILLÄ?"

      "Pelle, viralliselta nimeltään klovni, on jostain oudosta syystä päätynyt uhkaavaksi symboliksi, josta kansainomaisesti sanottuna syytän puhtaasti Stephen
      Kingiä, ja hänen vaikutustaan populaarikulttuuriin."

      "...AAA-RG-H....."

      "Primitiivisiä ääntelyitä kolmella tavulla, oikein hyvä!"

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      843
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      698
    3. 35
      567
    4. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      40
      565
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      46
      560
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      29
      552
    7. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      31
      540
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      520
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      517
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      35
      454
    Aihe