Nyrkkeilyliiton uusi apulaissihteeri Peter von Weltheim esittäytyy

Anonyymi-ap

Tervehdys,

Minä tunnen nyrkkeilijöitä, fanaattisia promoottoreita, valmentajia, ja ne on kamalia juoppoja ja kauheita pukkeja. Kauheita tappajia. Se liittyy jotenkin yhteen. Meidän liitosta on 90% kovia ottamaan ja kovia pukkeja. Minullakin on ollut viimeisen kymmenen vuoden aikana suhde 800 eri naisen kanssa.

Skandinavian jumala Odin johdattaa meitä ikuiseen taisteluun ja minä vannon äitini haudan kautta minä taistelen ensimmäisenä vaikka henkeni vereen asti - tämä on velvollisuus pohjoista nyrkkeilyä kohtaan.

Me emme anna periksi. Me käytämme kaikkia mahdollisia keinoja. Me tulemme voittamaan. Me johdatamme teidät vapauteen, Suomen kansa.


Tässä tehtävässä on iso vastuu.


Kunnioittaen,
Peter von Weltheim

4

334

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan ensin se korkki kiinni ja tunnusta tosiasiat.

      • Anonyymi

        Eli suhde on ollut 800 eri drinkin kanssa ja vaimo lähti sen tarjoilijan matkaan joka oli helvetillinen pukki. Ja uhkasit kännissä tappaa sen mutta senkin puhelun soitit vahingossa Augustinille.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eli suhde on ollut 800 eri drinkin kanssa ja vaimo lähti sen tarjoilijan matkaan joka oli helvetillinen pukki. Ja uhkasit kännissä tappaa sen mutta senkin puhelun soitit vahingossa Augustinille.

        No, meni drinkit ja naiset sekaisin. Sori siitä hei.


    • Anonyymi

      "V*TTU MÄ TAPAN SUT!!!!!"

      "Krhm, artikuloisitteko hivenen ystävällisemmin ja uskallanko jopa käyttää sanaa, selkeätajuisemmin."

      "PERKELE!!!!"

      "Perkiömäen Ola, sinäkö siellä?"

      "MUN KANSSA EI PELLEILLÄ?"

      "Pelle, viralliselta nimeltään klovni, on jostain oudosta syystä päätynyt uhkaavaksi symboliksi, josta kansainomaisesti sanottuna syytän puhtaasti Stephen
      Kingiä, ja hänen vaikutustaan populaarikulttuuriin."

      "...AAA-RG-H....."

      "Primitiivisiä ääntelyitä kolmella tavulla, oikein hyvä!"

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      85
      5912
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3527
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      159
      2049
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      228
      1977
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      174
      1751
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      1495
    7. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1021
    8. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      67
      1011
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      990
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      109
      937
    Aihe