Mitä seuraavaksi? Ei mitään hajua itellä ..mitä teen, mitä tapahtuu? En jaksa enää itse tehdä mitään
Vastaukset 1
- Anonyymi
Jaksamista paljon. Katsoisin sinulle ilmaiseksi,mutta täällä ei voi laittaa sähköpostiosoitetta/puhelinnumeroa kun se poistetaan heti.
On vaikea nähdä kovin hyvin kun olet anonyymisti. Mietin että miten tähän kirjoitan etten paljastaisi liikaa.
Kyllä sä jaksat vaikka vaikeuksia on ollut. Sanotaan että kenellekään ei anneta liikaa
kannettavaa. Tulet huomaamaan että kun tämä aika menee ohi niin ajattelet vielä,että onneksi oli niitä kovia hetkiä mitkä piti käydä läpi niin ne tulee vahvistamaan sinua. Tee joka päivä joku pieni asia mistä nautit,vaikka et jaksaisikaan sillä kun olet sen tehnyt niin tunnet sen antavan positiivista sinulle.
Harmittaa oikein,kun tarvisit tsemppaamista ja täällä ilmiannetaan sähköpostiosoitteet ja numerot vaikka ilmaiseksi katsoisi ihmiselle joka tarvisi kaiken avun. Yritän lähettää energiaa sinulle,Toivottavasti se tulee perille.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4161991- 1801475
- 1491467
- 1231366
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291166Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.238917- 113907
- 65739
- 26675
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124655