Tunnisteen mikä piti sun kirjottaa?
Koska nainen kirjotat sen
Anonyymi-ap
21475
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Miksi haluat että kirjoittaisin sen?
Huomenna. En halua nyt kun menin sanomaan, että kirjoitan sen myöhemmin. Sitten kun sitä ei enää yhdistä siihen viestiini. Se oli jotenkin tyhmä multa.
Älä laita tänne mitään tunnisteita jos olet hän.
Se on sellainen sana, mikä liittyy kahdenkeskisiin juttuihin ja ollut ennenkin täällä. Ei sitä muut ymmärrä.
Toivottavasti saatte toisenne! Kiitos loukkaamisesta.
Loukkaamisesta? Jos tässä joku sinua loukkasi niin ei ollut tarkoitus.
Mulla heräsi heti kun tämän aloituksen luin hälytyskellot. En tiedä mitä ajat takaa mutta heti tuli mieleen, että joku kiusaa nyt. En tiedä sitä sen tajusin. Intuitio pelasti. Onneksi en sitä sanaa sanonut tähän tai sinen toiseen nyt.
En tiedä mistä sen tajusin. Unisena tuli väärin.
Ei minulla ole kaivoa. Huku itse sekoilemaan siitä.
En minä tota kirjottanut enkä tätä aloitusta mut satuin lukemaan. Et varmaan edes tiedä miten loukatulta olo nyt tuntuu. Pellenä olet minua pitänyt vaan.
Ja kyllä minä jo sinut tunnistan. Enhän minä ollut kun väärä mies. Väärä mies ketä oli kiva pitää pilkkanaan ja antaa uskoa että sinäkin tykkäisit.
Kommenttini poistettin. Hyvää yötä ku meet...
Sivusta.
Joku troIIi siis tarttui siihen toiseen aloitukseen ja alkoi kalastella.
Nolo olet ap!
Ai niin tämä on tämä sanajärjestys naikkonen. Olisi pitänyt tajuta.
Vau. Siis vau. Nää on niin nerokkaita. Vanhaa kunnon kalastelua. Olet varmasti ylpeä itsestäni kun olet näin hienon jutun keksinyt. Näitä on aina niin hauskaa seurailla sivusta popparit kourassa. 😆🍿
Ei koskaan sillä juuri hän ei palstalle
Vaan huhuilet tyhjyytteen .
Seuraavaksi toimi sielä sun irl kuvioissa
Sen verran että saat hänen yhteystiedot.
Tai jututat.
Palstalla vain haaveillaan eikä edetä.
Kainalohousut 🫢
Lolleroo
Pidätkö tuoksuvista hiuksista? Hyvöntuoksuiset kutrit.
Mitä jos on kalju?
No mä en ainakaan ole