Lola otti silikonitisut

Saa kuulemma asiasta lokaa niskaansa.
14291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Muistan kun seiskassa oli otsikko, Kun Lola valittiin missiksi "silikonia yök"

Äänestä

Onks tää joku uusi asia? Joo, otti silikonirinnat vuonna 2000.

Äänestä

Arsi Harjua ei Lolan silikonihinkit kiinnosta.

Äänestä
  • Ketä täysijärkistä kiinnostaa.

    Äänestä

Iltapäivälehdessä on tuore juttu koskien Arsi Harjua ja siinä kerrottiin, että vuonna 2000 on tehnyt adressi, johon on pyydetty allekirjoituksia niiltä, jotka ovat sitä mieltä että miehet eivät tykkää silikoneista. Arsi Harjulta oli kysytty myös mielipidettä että mitä mieltä hän on Lola Odusogan silikoneista, ja silloin Harju päätti että tuontasoisiin kyselyihin hän ei kyllä halua vastailla.

Olikohan joku naistoimittajien masinoima juttu. Kuukausiliitteestä siinä jutussa puhutiin. Edelleen naisten silikonirinnat herättävät suurta kateutta eli mikään ei ole muuttunut.

Äänestä
  • Ei ole todellista! Kaikenlaisia adresseja sitä onkin laitettu liikkeelle. Tuossa on siis haluttu todistaa että miehet eivät pidä silikonirinnoista? Mitä tuo adressin liikkeelle laittanut tuosta hyötyi? Mitä veikkatte, onko naisten alullepanema adressi?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei ole todellista! Kaikenlaisia adresseja sitä onkin laitettu liikkeelle. Tuossa on siis haluttu todistaa että miehet eivät pidä silikonirinnoista? Mitä tuo adressin liikkeelle laittanut tuosta hyötyi? Mitä veikkatte, onko naisten alullepanema adressi?

    Pienirintaisten feministi naistoimittajien kenties? Vähän Veitolan tapaisten?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Pienirintaisten feministi naistoimittajien kenties? Vähän Veitolan tapaisten?

    Veitola on luotaantyöntävä kuivettunut lepakkoakka.

    Äänestä

  • Silikonirinnat ei todellakaan herätä kateutta! Nehän on ihan rahalla hankittavissa; jos on rahaa riittävästi, käy Suomessa plastiikkakirurgilla. Jos rahaa on vähän, hankkii tekotissit Turkista tai Virosta.
    YLE uutisoi 5.3 implanteista ja terveysriskeistä.
    Rintaimplantteja myös poistetaan, koska halutaan luonnollisuutta.
    Kukin tekee kehollaan mitä tykkää, mutta tuo kateuskortin käyttö joka asiassa kummastuttaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Silikonirinnat ei todellakaan herätä kateutta! Nehän on ihan rahalla hankittavissa; jos on rahaa riittävästi, käy Suomessa plastiikkakirurgilla. Jos rahaa on vähän, hankkii tekotissit Turkista tai Virosta.
    YLE uutisoi 5.3 implanteista ja terveysriskeistä.
    Rintaimplantteja myös poistetaan, koska halutaan luonnollisuutta.
    Kukin tekee kehollaan mitä tykkää, mutta tuo kateuskortin käyttö joka asiassa kummastuttaa.

    Niin joskus haukutaan näitä kirurgin toimenpiteitä, katsokaa Britannian julkkis naisia jokaisella enemmän tai vähemmän korjailtua. Suomessa silikoni tissit, lyhyt hame korkokengät riittää kohtuulliseen julkimostatukseen ? Mutta sama kuin jalopuuratti Ladaan, mukava hivellä mutta ei kyyti juuri parane ?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Veitola on luotaantyöntävä kuivettunut lepakkoakka.

    Voisin astua kakkoseen.

    Äänestä

Ottakoon ihmiset silikoneja jos haluaa, mitä se kenellekään kuuluu. Jokaisen oma asia.

Äänestä
  • Miks yleensä enää tää muidun pitää olla julkisuudessa ja eikö ole mitään koulutusta tai ammattia hänellä ?

    Äänestä

Siinä ruhossa niitä ei edes huomaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Saa kuulemma asiasta lokaa niskaansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu