Jämsänkosken uimahalli

Itse lopetin uimahallissa käynnin jo parikymmentä vuotta sitten. Jo silloin alkoi ahdistamaan toi homojen käytös yleisessä saunassa. Nyt siitä pääsi tuomiollekkin pari kaveria paikallisen lehden mukaan.
23977
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Ne oli munkki,kääk ja koskettelija.

Äänestä
  • Kyllähän sen arvasi, 30 kymppisiä kaveruksia, hyi hemmetti

    Äänestä

Normi jämsäläisiä komiita

Äänestä
  • onko näi JN onko näi,toki hieman on.ime JN pietikäisen kikkelii toki vain hieman.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    onko näi JN onko näi,toki hieman on.ime JN pietikäisen kikkelii toki vain hieman.

    Äipän pikkunen taas jättänyt bentsot ottamatta

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    onko näi JN onko näi,toki hieman on.ime JN pietikäisen kikkelii toki vain hieman.

    Henkilön eksäkö täällä kirjoittelee ahkeraan?

    Äänestä

Voiko kommunistien jälkeläisistä , muuta tulla

Äänestä
  • Kyllä kun sinusta kyse lökäpöksy

    Äänestä

  • Korkki kii, lääkkeet ei tehoo ja sen kyllä huomaa..

    Äänestä

  • oliko toinen suomen paras motokuski omasta mielestään,toki hieman taisi olla.lauteilta saatoi kuulua ime edes,toki vain hieman.

    Äänestä

Noin se homofobia näkyy kun ei ole ihan varma kummasta tykkää.

Äänestä
  • onko näi JN onko näi,toki hieman on, toki vain hieman.

    Äänestä

  • Noi uimahallien saunat ovat kautta aikojen olleet homojen kantapaikkoja. Missä muualla voit katsella alastomia ihmisiä.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Noi uimahallien saunat ovat kautta aikojen olleet homojen kantapaikkoja. Missä muualla voit katsella alastomia ihmisiä.

    Piilopuppeli kilahti

    Äänestä

  • eikös ne painanu torsosta lauteilla,suomen paras motokuski,omasta mielestään tuli ja keskeytti hulvattoman sekoilun,elekansisella imemisellä,toki vain hieman imua.

    Äänestä

  • Tämmöinen yksityisyen ihmisten nimillä ja nimikirjaimilla kirjoittelu alkaa olla poliisiasia. Julkkikset on asia erikseen .

    Äänestä

No naisten puolella on lettu levällään ja samaa homoilua sielläkin tapahtuu!! Ei kai tuossa mitään ihmeellistä ole ja jos joku haluaa parrun hanuriin niin ottakoon minä vaan käyn uimassa ja punttisalilla heilumassa!!

Äänestä
  • eikös ne painannu torsosta yksissätuumin ja hyvällä sykkeellä.

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    eikös ne painannu torsosta yksissätuumin ja hyvällä sykkeellä.

    toki hieman oli imua lauteen alla, toki vain hieman.

    Äänestä

Mua ahdistaa se lipunmyyjä. Varmasti Jämsän alin palkka ja on niin olevinaan.

Äänestä
  • Vassuja. Aina vaaleissa mukana. Saa muutaman äänen sukulaisiltaan ja on NIIN TÄRKEÄNÄ:

    Äänestä

  • Anonyymi00030 kirjoitti:

    Vassuja. Aina vaaleissa mukana. Saa muutaman äänen sukulaisiltaan ja on NIIN TÄRKEÄNÄ:

    Onhan se arvostettu ammatti. Lipunmyyjä. Kuka voi tehdä vielä alempiarvoista työtä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Itse lopetin uimahallissa käynnin jo parikymmentä vuotta sitten. Jo silloin alkoi ahdistamaan toi homojen käytös yleisessä saunassa. Nyt siitä pääsi tuomiollekkin pari kaveria paikallisen lehden mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu