Onnittelut

Omasta ja muidenkin kiteeläisten puolesta haluan toivottaa onnea Vladimir Putinille presidenttivaalien voittamisesta. Pitkää ikää ja olkoon hän jatkossakin vahva johtaja jota Venäjä (ja muukin maailma) tarvitsee.
20471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Toivon myös hänen olevan vahva ja terve sekä elävän vähintään 120 vuotiaaksi. Näin hänellä olisi aikaa miettiä tekosiaan vankilassa, mikäli hänet tuomittaisiin ihmisoikeusloukkauksista ja sotarikoksista. Juuri sitä Vanäjä ja muu maailma tarvitsisi.

Äänestä
  • Mitään hyvää sanottavaa ei ole Putinista.
    No hyvä valehteleen...

    Äänestä

Putin ei saanut yhtä paljon ääniä kuin Kekkonen vuonna 1978. Kekkonen johtaa vielä diktaattoreiden vaalijärjestelyjä.

Äänestä
  • Kekkonen sentää uskalsi ääneen moittia tunareita, mitähän sanos tänä päivänä.

    Äänestä

Kremlin teatteri kausi alkanut, pelkät feikkivaalit, joissa vain yksi ehdokas. irvokas näytelmä. Toivottavasti joutuu Haagin ihmis oikeustuomio istuimen tuomittavaksi.

Äänestä

Vihreän miehen puheenvuoro? Et taida olla sen penaalin terävin kynä..

Äänestä

Eläköön venäjän tsaari ikuisesti meissä, vaikka federaatio romahtaa vuoteen 2030, ja tilalle tulee uusi valtio ja uusi johtaja, putin on kaikkivaltias ja hänen sana on elämän laki, kirjoita alas "PUTIN HURRAA" jos olet samaa mieltä ja tuet putinia kriisiaikaan.
JOS OLET ERI MIELTÄ NIIN SINUT JÄLJITETTÄÄN GPS SATELLIITIN JA MATKAPUHELINVERKON AVULLA JA FSB AGENTIT KIDNAPPAA SINUT JA VIEVÄT VENÄJÄLLE.

Äänestä

putin hurraa

Äänestä
  • Uraa, uraa, luodaan uraa.....
    Uraa uusille liiveille !!!

    Äänestä

Raa Raa Rasputin, persettänsä rapsuttaa. Tuloksena Putin.

Äänestä

Puttepossun valihtivat melkein yksimielisesti.On muuten maailmanennätys hölmöydessä.

Äänestä
  • Koko Kremlin rosvojoukko kannatti ja valitsi. Härskiä touhua.

    Äänestä

Äitikö keksi tekstin ja sinä suomensit?

Äänestä

Olikos se husseini kovempi jätkä vaalipäivänä?

Äänestä

Onnittelut aloittajalle, Kiteen suurimmalle idiootille. Kansa on puhunut.

Äänestä
  • Idiotteja ollaan me kun laitettiin raja kiinni tavan ihmisiltä.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Idiotteja ollaan me kun laitettiin raja kiinni tavan ihmisiltä.

    "Tavan ihmisiä" virtasi Krimillekin ensin. Kuka siellä isännöi nyt?!

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Idiotteja ollaan me kun laitettiin raja kiinni tavan ihmisiltä.

    Pääset sinne onnelaan viron tai norjan kautta laillisesti tai lattomasti karjalan korpia myöten.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Idiotteja ollaan me kun laitettiin raja kiinni tavan ihmisiltä.

    Käsittäkseni se on laitettu kiinni kaikilta. Ei edes tavallisia ihmisiä sorreta tässä.

    Äänestä

Puuttini tietää, noutaja, wiimesen wolgan lautturi, on jo tulossa.
Vielä on saatava nimi historiaan.

Tiedättekö yhtään suurmiestä tai -naista, joka olisi päässyt aikakirjoihin tekemällä hyvää ?

Hyvä on, hyvä on !
Molemmat alkaa jiillä.
Joulupukki ja jeesus.
Pienenä uskoin..... joulupukkiin.
Enää en, kun naamarin takaa paljastui naapurin insinööri.

Ja isä oli sanonut, ettei silläkään ole lahjoja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Omasta ja muidenkin kiteeläisten puolesta haluan toivottaa onnea Vladimir Putinille presidenttivaalien voittamisesta. Pitkää ikää ja olkoon hän jatkossakin vahva johtaja jota Venäjä (ja muukin maailma) tarvitsee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu