Kuusamoon asumaan?

Onko etelä- Kuusamossa hyviä paikkoja asua? Millaisia asukkaat?
8781
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei kannate muuttaa etelä kuusamoon, hampuuseja täynnä

Äänestä
  • Kaikenmaailman hörhöt keskustassa tulee lätisemään ja yrittää käydä kiinni...

    Äänestä

Pyh,mukavia lössäkkeitä.

Äänestä

Hyvä paikka on, saat nussia varattuja naisia.

Äänestä
  • Joopa joo, sinä oot nussinu korkeintaan äitiäsi :D

    Äänestä

Kuusamossa netti ei toimi, pätkii julmetusti!

Äänestä

Käpyjä vaan puissa

Äänestä

Ja naapurilta jo suuri uhka nimenomaan jopa kuusamoon

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko etelä- Kuusamossa hyviä paikkoja asua? Millaisia asukkaat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu