Hämärä Putinin pioöljytehdas.

6191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Manit hävisi Kyprokselle ja lieksalaisille jäi vain luu käteen?

Äänestä

Aloittajan kanssa samaa mieltä.

Äänestä

Lainasopimuksen mukaan kyproslainen Emilisame Investment Ltd. saa biojalostamon emoyhtiöstä seitsemän prosentin osuuden, mikäli lainan takaisinmaksuaikataulussa ei pysytä.

Äänestä
  • Tais tulla iso ongelma?

    Äänestä

Onko Putin rahaa ja omistusta kiinni Lieksan GFN tehtaassa?
(lukekaa tuo sopimus)

Äänestä

Venäläistä verirahaa!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/talous/a/69bca109-d1d2-416b-ab18-41312f76a207

Tämä pitäisi perata juurimultia myöten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu