Vauvalla kerrotaan sen olevan Konalassa kokakuussa.
Martinan seuraava kisa
Anonyymi-ap
40352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Yritä nyt jo päästä eroon tuosta Martina Aitolehti. Teit jo yhden aloituksen nimellä Suomi on onnelisin maa ja kirjoitit Martina on onnelinen. Et saanut vastakaikua, niin nyt uusi yritys.Kokakuu .
On yksin jatkanut kun katselin ketjua Martinan kaikki selitykset. Se on vaikeaa kun on pakkooireinen ja ei pysty ajattelee ei keskittyä ainoastaan yhteen asiaan ja samaan henkilöön .
onnelisin
Mitä kieltä tämä on?
"pakooireinen"
Mitä kieltä tämä on?
Kukkakuppa korjaa virheitä ja tekee pakkomielteisesti sairaita aloituksia Martina Aitolehdestä!
Pakko oireista kärsivä henkilö on kuin alkoholisti tai huumeiden käyttäjä, hän kärsii vieroitusoireita jos ei pysty haukkumaan tai saa vastakaikua omille kommenteille. Meidän ei tarvitse häntä auttaa ja emmekä edes pysty, joten psykologi tai psykiatri on hänelle ainut apu ongelmiinsa .
Onnelinen....
oppisit nyt vihdoin ....ONNELLINEN.....
Kortekieltä parhaimmillaan, mitä opinahjoa lienee käynyt ??
Siidesrkällä on kohta arkistot auki jo vuosikymmenien ajalta 🥴
Mitä kieltä tämä on?
Kortekieltä parhaimmillaan !
Aloittaja ei kestänyt totuutta itsestään. 😂
Näin kävi 😊.
Martinan ikifanit ovat selkeästi kouluttamattomia vatipäisiä juntteja.
11:36 Siinä on varsinainen vatipää ja vieläpä kouluttamaton tyhjäntoimittaja, joka elää Kelan ja yhteiskunnan tuilla!
Kirjoittaa kuin pikkulapsi IKIFANEISTA!
Näin alkaa käytös heti ja raivostuu, koska ei hyväksy mitään et hänestä kerrottaan totuus ja pilkka ja haukkumiset alkaa heti .
Totta, ja kirjoitustaito on säälittävän huonoa.
Koulut ovat jääneet käymättä ja sen huomaa.
Kasa turhia julkiksia
Martina on turhin ja yksinkertaisin julkisuuden tyrkky aikoihin.
Minusta kyllä Sofia Belorf on turhin ja yksinkertaisin julkkis tyrkky ikinä! Joutuu raujka tekemään esc....t keikkaa Dubaissa.
raukka
Sofia on asunut Kontulassa yksiössä ja nyt asuu Dubaissa soluasunnossa.
Sofiaa ihannoivat ja täällä kirjoittavat ovat juurikin samanlaisia Kontulan yksiöissä asuvia ja Kelan päivärahoilla eläviä luusereita, joita kukaan ei edes ottaisi töihin. Ei koulutusta, ei kunnon kotia, ei minkäänlaisia käytöstapoja, ei sivistystä, eikä järkeä päässä ja kuuluvat yhteiskunnan alimpaan luokkaan.
Martinalla ei ole mitään koulutusta mihinkään, ei omistusasuntoa, ei kesähuvilaa merenrannalla, ei käytöstapoja, yksinhuoltajaäidin sivistymätön / moukkamainen tyrkky , alinta kastia.
Voi sinua 🙄
Aivan. Samoin Teija Varis.
On sioitus asunto hällä arvo alueella.
Pankin omistama SIOITUSkoppi hällä.
Oletko käynyt pankin kanssa neuvotteluja, vai mistä tiedät omistusoikeuden?
Äkkiäkös tuollainen on säästetty! Jokaikinen kuukausi kun säästää sellaiset 3000 muutaman vuoden niin kämppä on säästetty.
Aloittaja vanha vaari, on kuin pahimman luokan juoruakka ja vainoharhainen sellainen. Se kuvittelee ja luulee, että se saa Vauvalta jotain potkua näihin hänen typeriin sairaisiin aloituksiinsa. Ihminen joka kärsii mt-ongelmista ja saanut potkut työpaikaltaan kuulee näköjään myös ääniä!
Ihan sama mikä tai kuka on henkilö ja ainut totuus on kuitenkin, miksi ei hae apua koska on todellakin hyvin psyykkisesti sairas ihminen.
Kyllä ne on Martinan Seuraajia, jotka viittaa Vauva-palstaan, yksi luettavimmista lähteistä.
Vakiolause: Vauvalla kirjoitettiin 20xx.
No, osalle Ylilauta on myös tärkeä ja Hymyn keskustelupalsta.
Ei kannata jatkaa näitä ketjuja, joita tuo sairas henkilö tekee! Kaikkihan tietävät hänen taustansa ja hän on Martina Aitolehden suurin vainoaja!
Antakaa hänen höpöttää yksinpuheluaan, koska jokainen tietää ettei hän ole terve! Ei tuollaiselle hullulle auta mitkään selitykset, kun asiat eivät mene hänelle perille! Toisessa ketjussa näyttää kirjoitelleen myös ypöyksin...
Siiderskän höpinöitä 😭
Siiderskä ja HEKAn kämppä !
Aivan. Kaikki tietävät, koska Eskon etsivätoimisto selvitti asian. Vainooja on Sofian ja Bergin kummitäti. Virolainen tatuoitu bodari.
TROLLI TROLLI TROLLI
Älkää jatkako ketjua.
Tavataan siis klo 19 tänään Huopalahdentien pubissa.
Tavataan siellä. Siiderskä varmaankin voi esitellä arkistojaan neljältä vuosikymmeneltä.
Mäkin lähden mukaan Huopalahdentien pubiin klo 19:00. Tuleeko tuo vaari Siiderskä kommentoija kans rullaattorilla mukaan ja tuo 7 muovipussillista kerättyjä arkistoja
mukanaan? Ai niin, mutta vaarin pitää kysyä ensin lupa hoitajilta!