Hulluhan saa olla mutta ei suomen pimessä

Talvessa kannata sijoittaa aurinko paneelin ylimääräistä rahaa ja jos ei ylimääräistä ei edes harkita psneelrijei tuössmista

Nim. Ego katastrofi
9255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sinnikkäät Myyjät myy ovelasti ja tyhmät ostaa paneelit hyvä uskoisesti ja päälle surkee asennus
Ja kokoomus ketää rahst

Äänestä
  • Olet aika säälittävä. Ehdotan, että hankit ammattiapua ennen kuin mitää vakavampaa ehtii tapahtua.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Olet aika säälittävä. Ehdotan, että hankit ammattiapua ennen kuin mitää vakavampaa ehtii tapahtua.

    Jopa hono hanki ona elämä
    SE KAnattaa
    yritä efes kerrab

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Olet aika säälittävä. Ehdotan, että hankit ammattiapua ennen kuin mitää vakavampaa ehtii tapahtua.

    Ehdon että pysyt aloituksen aiheessa vaikka asiasta sinulla ei hajuakssn

    Kysy äidiltä vaikka neuvoa

    Äänestä

  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    💋 ­N­­y­m­f­o­­m­­­a­­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Mitäs jos taas pysyttäisiin ihna palsatan aiheessa vaan

☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️
Liity mukaan keskusteluihin
Meidän mielestämme keskustelu kuuluu kaikille. Jos haluat apua ongelmaasi, jakaa ajatuksiasi tai kysyä mielipiteitä, aloita keskustelu! Anonyymisti tottakai.

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Äänestä

Paneelikaupoiaat kerää löysät rahat pois vanhusten. Käyttötileiltä.
Onhan tyhmää makuuta rahaa köyttötilillä
Kun perustelaan että sittensaa enenmän rahaa kun siboitaa niihin niin avuton suomalinennvanhus teke kauoat.

Sama kuin rikaat vaan sijoitaa rahat pois suimen talouselömöstä ja urpo ihmetyelee kun talous sakka.

Rahat pois perintö tileiltä takaisin talouselmön kiertoo

Takusvalmentaja

Äänestä

Moni luulee nytkin lataavansa sähköautoaan aurinko sähköllä kun paneelit tuotta muutamia watteja

Äänestä

7w m2. Elikkä kymmen neliön paneelitntuotaa 70wh o,o7kwh

Elikkä yksi lamppu palaa , ei sillä ladatansähköautoo vaan kaikki tulee sähköyhtiöltä kalliiseen hintaan tähän aikaan illalla

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Talvessa kannata sijoittaa aurinko paneelin ylimääräistä rahaa ja jos ei ylimääräistä ei edes harkita psneelrijei tuössmista

Nim. Ego katastrofi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu