Onko tämä oikein?
Israel kertoo vallanneensa 800 hehtaaria maata Länsirannalla
Israel kertoo vallanneensa maa-alueita 800 hehtaarin edestä Länsirannan alueella.
Israelin talousministeri Bezalel Smotrich julisti vallatut alueet perjantaina Israelin ”valtion maiksi”.
Hyrynsalmella on vapaa metsästys oikeus valtion mailla!
Israel laajentuu
Anonyymi-ap
4
246
Vastaukset
- Anonyymi
🤣🤣🤣
- Anonyymi
Jeesus tulee oletko valmis?
- Anonyymi
Paha mennä sanomaan🤔
- Anonyymi
Israel ja siellä asuvat militaristiset juutalaiset ovat lasten ja vanhusten murhaajia sitä vain ei saa sanoa ääneen eikä edes kuiskaten koska Hitler.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun654653KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643562Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?652995- 1622989
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492724- 241933
- 241831
- 301656
- 1741640
- 421352