Jos kaipauksen kohteesi

Olisi järkyttävän kaamean ripulin kourissa, niin pyyhkisitkö kaivattusi peräpeilin jos häneltä olisi voimat poissa?
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Painepesurilla.

Äänestä

En, mutta voisin soittaa sen kaivatut apuun. Koko listan läpi ja ohjaisin tulijat oikeaan paikkaan. Pitäisi ehkä pyytää ilmoittautumiset etukäteen ja sopia aikataulut, että vuorot ei mene päällekkäin ja homma toimii. Miltä kuulostaa?

Äänestä

Jaahas se olis sitte aika tehdä muuta ja mennä nukkuun.
Kun palstan paskafetissi tyyppi heräs.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olisi järkyttävän kaamean ripulin kourissa, niin pyyhkisitkö kaivattusi peräpeilin jos häneltä olisi voimat poissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu