Kuljin erään rivitalon ohi, jossa ikkunoiden verhot oli auki ja selvästi näki sisään ! Tuuletusikkunakin oli auki ,Näin sinä 4 metrin päästä kun joku vanhempia nainen , arviolta 50-60 vuotias oli alastomana sängyllä, polvet ojennettuna kainaloita kohti ja jalat haarallaan. Hänen haarojenvälissä oli selvästi nuorempi mies n 40-45 vuotias ja se tunki todella isoa elintään naiseen ! Oli pakko jäädä sessiota katselemaan . Aikana juustettyään mies vetäisi elimensä ulos ja nainen kierähti ja asettui miehen eteen nelinkontin, haarat levälleen ja painoi ylävartalosta patjaan ! Katsoin kun tuo mies tunki ,lähes luonnottoman isoksi turvonneen elimensä, tuohon vanhaan naiseen. Nytkytti aikansa ja mölähtäen purkautui ! Jotenkin olen olettanut, ettei tuon ikäiset harrasta enää seksiä ! Ehkä minunkin pitäisi muuttaa ajatusmaailmaani !
Olihan näky
Anonyymi-ap
30516
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
ja sitten heräsit
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Vemputtaja kertoilee haaveistaan.
Haloo! Eiköhän nuo tarinat kuulune seksipalstoille, eikä Suomi24paikkakunnat/Lieksa -osioon. Onko enää olemassa palstanvalvojaa, joka seuraisi että mitä täällä kirjoitellaan!?
Brutaalinen tarina lisää ja minne häipy tarinat anoppista
oli tosi jännä kohta viimeks kun peräkammarin poika oli anopin
kanssa Joensuussa ja tulomatkakalla anoppi halus makkaraa jne...
Rankkaa settiä kerrassaan. Siinnä jo heikompaa olisi hirvittänyt.
Tuomosta ei pitäs varsinkaan näin illalla julkasta sillä
Lieksan- luserit alkavat oireilememaan ja joutuvat yönseleekään
lähtemään Niuanniemeen.
Sama mies joka tekee aloituksia työttömistä.
Tunnistettu.
Aloittaja varmaan laittoi naisen sängylle sen miehen eteen, vaikka itse harrastaa samanlaista toisen miehen kanssa! Etkö edes häpeä?
No voihan kikkelis, onko mikä tyyppistä.
Ikä on pelkkä numero!
Niin se on kolvikin. Iso numero parempi kuin pieni.
Tämä oli kyllä pikku pirri. Nauratti koko session ajan jotta millon lopettaa.
Mitä isompi puu sitä isompi oxsa tai mitä isompi naula
sitä isompi vasara.
Kyllä se vaan on vanha totuus että koolla on väliä. Pikku-Kallet voi leikkiä flesuilla ja miehet sitten hoitaa oikeat hommat.
Pienellä kolvilla tinataan ahtaat kolot, isolla täytetään luolat ja tunnelit.
En vaan hiirtä, mutta hiiri sanoi että mulla on liian pieni.
Travoltan leuassa on hiirenpillu.
Kyllä tais osua Juhnaa leukaan.
Taitaa jäädä hanskaan hitsaamiseksi
Täh, ennen vanhaan hitsattiin raakoja lihasaumoja nahka puikolla.
Nykyään on puikko keitettyä spagettia.
Juokse alasti vapauteen. Mies hyvä.
G g gg ga gay boy b b bo boy gay boy b b b bo bo boy boy gay boy du playboy b b bo gay boy
Uffaffaa uffaffaa..
Kyselin niin selvisi että tuo 50-60 vuotiaaksi luulemani nainen onkin jo 62 vuotias ja se mies on 49 vuotias. Nainen on kuulema vanhapiika ja haluaa muiden nähdä että hänellä on nyt mies! Siksi paneskelevat verhot auki ! Ihmettelen kyllä sitä, miten se mies suostuu moiseen. Kieltämättä tuo nainen on erittäin seksikkään näköinen alastomana , kun on kontallaan, haarat levällään ja ylävartalo patjassa kiinni ! Itsellänikin ajatuskuva muuttui. Luulin aiemmin ettei ne 50 - 60 vuotiaat enää harrasta seksiä....mummo ikäiset. Lisäksi naisella on aika timmi peppu, jossa ei ole selluliittia, kun on kuulema kovin liikunnallista sorttia. Voi myös vain arvella miten tiukka on vanhanpiian ns 'tavara' joka, on ollut käyttämättömänä vuosikymmeniä ! Rakastelkoot rauhassa vaan ja se ei minua ja montakaan muuta haittaa.
mistäs tiiät käyttämättömyydet tai käytöt
It was a hot night. I was naked and ready to take them off my mind. The wind was too strong to get their ass off my life. They make it though they make it unpleasant but still i working on my mind.
Seksiä harrastaa monet elämänsä loppuun asti jos siihen on mahdollisuus. Kummallista kuvitella että halut haihtuisivat.
My bad! En viitsinyt vetää verhoja eteen, kun luulin ettei siihen aikaan enää ketään kulje. Olen vastaisuudessa varovaisempi, ettei tule enempää traumoja.