On kyllä herkkä hipiäistä poppoota nykyää

Mä kysyin yheltä naiselta suoraan profiilikuvan ku näin että onko se jotenki vammane tms nii suuttu
Kosja kuvan perusteella oli ku joku downsyndroomaine
4207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mmmmn

Äänestä

Totta .

Äänestä

Voi miten järkevää juttua taas. Onneksi oon ollu järkevä. Eikä kuviani ole yhtään missään.

Äänestä

Mikset vaan pannut sitä? Halusit kuitenkin kun aloit jutteleen:))

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mä kysyin yheltä naiselta suoraan profiilikuvan ku näin että onko se jotenki vammane tms nii suuttu
Kosja kuvan perusteella oli ku joku downsyndroomaine

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu