Ufo pudonnut Venäjällä ja Pietari haisee

Anonyymi-ap

Haju tuntuu Helsingissä asti ja leviää pikkuhiljaa pohjoiseen ja länteen. Asialla ufolaivue joka haluaa suojella sodan syttymiseltä. Tämä oli saatu selville Venäjän salaisen palvelun raportissa. Putin ei ole vielä kommentoinut mutta lupasi palata asiaan ensi viikon alussa jolloin Peskov antaa jonkun tärkeänilmoituksen kansakunnalle.
Hengityssuojia suositeltu käytettäväksi.

5

376

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei se haju tule kuin tästä nyky hallituksesta ja sen teoista.

    • Anonyymi

      Varhingan keissistä taisi selvitä että ne sarvipäiset punasilmäiset harmaat hikoilevat ammoniakkia kun eivät muuten voi erittää kuona-aineita. Haisevat pahalle.

      • Anonyymi

        Lapsi, joka näki olennon Varginhassa, kertoi nähneensä paholaisen. Punaiset silmät usein myös sarviin yhdistettynä liitetäänkin yleensä Helvetin palvelijoihin. Keskieuroopassa juhlittavalla Krampuksellakin on punaiset silmät ja sarvet ja kerrotaan, että Krampuksen juhlapäivä joulun alla perustuu todellisiin havaintoihin tuosta olennosta. Ja lapsia kehotetaan käyttäytymään hyvin, tai Krampus tulee käymään.


      • Anonyymi

    • Anonyymi

      Sotahan on jatkunut jo 2 vuotta.
      Turha sitä millään hajulla enää estää.
      Ja haisee se pietari jo muutenkin.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      298
      11808
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      141
      11013
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      240
      6323
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      218
      5172
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      164
      3646
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      174
      3538
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      50
      2473
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      329
      1980
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      11
      1817
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      17
      1705
    Aihe