Hei. Täällä kirjoitelee 27 vuotias mies, joka olisi valmis tarjoamaan spermaa naisille jotka haaveilevat lapsesta eli idea olisi se et sperman luovutus tapahtuisi luonolisella tavalla sun ikäsi ei ole tärkeää ja voimme yritää useammin jos ensi yrityksellä ei onnistu ja asustelen ylivieskassa et jos olet kauempaa niin sinun pitää tulla minun luo mut ylivieskasta ja lähikunnista olevat niin sit saavun sun luo ja olen siis täysin terve mies ja minulla ei ole mitään seksitautejakaan et niitä ei tarvise pelätä ja toivon ettei sinulakaan ole sellaisia.laita vastauksesasi mahdoliset sosiaaliset mediat jos haluat niin voidaan sopia sit taekemmin tapaamisen ajankohdasta.
Spermaa tarjolla naisille jotka haluavat lasta
Anonyymi-ap
3
556
Vastaukset
- Anonyymi
Lapsia ei kannata huvikseen tehdä. Joutuvat kärsimään tässä paskassa yhteiskunnassamme.
- Anonyymi
Herran kuva olis aika tärkeä nähdä
- Anonyymi
en usko että kannattaa kuvaa laittaa.sen verran on viinaa otettu vuosien saatossa
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253