Puuilossa työpaikkakiusaaja

Tumma nainen erittäin epäystävällinen, erittäin töykeä asiakkaille ja ahdistava henkilöstölle.
Kuinka naisihminen voikaan olla noin sadomasokistisen pirollinen..
13617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Puuilon tumma naisoletettu lupasi kuukausi sitten että haluamamme varaston ylähyllyssä oleva grilli otetaan alas pääsiäisen jälkeen. Porin liikkeessä on näitä 8 kpl varastossa.
Kävimme nyt 3 päivää pääsiäisen jälkeen 4.4.2024, mutta sama töykeä ransu sanoo, että ei onnistu, ei käy, ”lakon takia nyt sitä grilliä ei saa sieltä…ei voida myydä”.
Eikä oteta varausta!

Prrrrrr…

Miksi tuo Puuilo onkin niin sosialistisen oloinen, kuin venäläinen henkilökunta…

Äänestä

No huh aika erikoinen tapaus tosiaan, että lakko vaikuttaa tuollaisiinkin asioihin.

Äänestä

Kyllä vaikuttaa. Puuilossa myyjät eivät nostaneet käsiään olkapäätä korkeammalle. No onneksi lakot loppuu.

Äänestä
  • Ahne ja kusettava lestojen romukauppa se on.

    Äänestä

  • Ei ne jaksa nostaa mitään raskasta. Korkeintaan KELAN tukia.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ahne ja kusettava lestojen romukauppa se on.

    Siis onko tuo lestojen omistama ketju? Jos todellakin on noin, loppui minun käynnit sen ketjun kaupoissa heti!
    Myyjistä en tiedä, kun en käy kaupoissa seurustelemassa ja selviän yleensä ihan itse ostosten kanssa eli ihan sama minkälaiset myyjät missäkin on, kunhan saan mitä tarvitsen.
    Mutta lestojen firmat kierrän aina kaukaa.

    Äänestä

Totta on, että Porin Puuilossa ei osata käytöstapoja.
Yleensä myymälähenkilöt on pakkaantuneet hihittelemään keskenään siihen kassalle, kassan selän taakse.
Siinä sitten hihitellään molemmilla kassalinjoilla, ja ihmiset ihmettelee että miksei myymälässä liiku ketään keneltä voisi kysyä jotain.
Jos työaika pitää olla kahden tai kolmen ryhmissä, niin pitäisi yhden palkka riittää.
Jaetaan se kolmelle niin pysyy tilit ja työnteko samassa suhteessa.

Äänestä

Useamman kerran vuosien aikana Porin Puuilossa asioineena en ole kertaakaan saanut hyvää asiakaspalvelua keneltäkään.

Äänestä
  • Mitä olet yrittänyt ostaa sieltä. Sitä paitsi on niillä myyjillä muitakin asiakkaita, kuin sinun kanssasi lukea tuoteselosteita läpi tunti kausia, kuitenkaan sinun ostamatta mitään.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Mitä olet yrittänyt ostaa sieltä. Sitä paitsi on niillä myyjillä muitakin asiakkaita, kuin sinun kanssasi lukea tuoteselosteita läpi tunti kausia, kuitenkaan sinun ostamatta mitään.

    Henkilökunnalle yleensä maksetaan siitä palkkaa, että palvelevat asiakkaita.
    Ja tuoteselosteen selvittäminen kuuluu myös työn kuvaan.
    Jos ei maistu niin aina voi ottaa loparit ja mennä työttömyyskortistoon.
    Siellä on juuri sopivasti leikkaukset käynnissä.

    Äänestä

Kyseisellä alistajanaisella voi olla BDSM-fantasiakokemistarpeita. Hän saa seksuaalista tyydytystä vittuilemalla muille. Alistamistarve tulee jalkojen välin ja navan alueelta.

Sitomis-, rankaisu- ja alistusleikkejä voi Puuilossa toteuttaa vapaasti käyttämällä objektina asiakaspiruparkoja, jotka eivät tiedä, että kaupungissa on myös Biltema ja Motonet.

Äänestä

Puuilossa pitää muistaa pyytää kovasti ANTEEKSI jos häiritsee ay-aktiivimyyjiä.

Ole nöyrä ja pyydä anteeksi!
Sano mustikselle, että haluat nuolla hänen varpaat ja kengät.

Ole nöyrä!

Alistu hyvä mies

Äänestä

Lyhin aika riittää eli se 10 minuutin: spekula sisään, lääkäri katsoo, että langat näkyy, ottaa pihdit, nappaa langasta kiinni ja vetää ulos. nykyisin harvemmin edes sisätutkimusta tehdään, etenkin, jos olet käynyt gynellä joskus lähivuosina tai jos ei ole mitään syytä tehdä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tumma nainen erittäin epäystävällinen, erittäin töykeä asiakkaille ja ahdistava henkilöstölle.
Kuinka naisihminen voikaan olla noin sadomasokistisen pirollinen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu