Olkaa nyt valppaina persut, teitä uhkaa kavala vaara. Sukupuolineutraalit ja jopa homot ovat valtaamassa puoluettanne. Eduskuntaryhmässä on jo kaksi julkihomoa ja toinen niistä on jo päässyt puolueen johtopaikoille - on puoluehallituksen varapuheenjohtaja. Tämä vaara on paljon vakavampi kuin jos jokin kommunistinen porukka yrittäisi vallata - tai on ainakin yhtä vakava!
PERUSSUOMALAISET PITÄKÄÄ VARANNE Teitä uhkaa kavala vaara!
Anonyymi-ap
17395
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Nyt minä ymmärrän miksi Teuvo Hakkarainen piti likvidoita pois eu-vaalien ehdokaslistalta. Teuvo kun ei kannata homoutta ja olisi ollut vaarana että homo-Tynkkynen ja Teuvo olisi valittu Brysseliin ja siellä ne eivät olisi tulleet toimeen keskenään. Näin Teuvo Hakkarainen sai väistyä homon tieltä. Valtaus on jo näin pitkällä.
Miksi Krista Kiuru piti likvidoita SDP,,n pj paikalta! Näitä jos Jos ja kun olipa ,kun
Juttuja riittää!
Kyllä homot ovat ovelia. Niillä on jo suuri vaikutusvalta vasemmistoliitossa, vihreissä ja demareissa ja nyt ne ovat iskeneet perussuomalaisiin. Siis se vanha konsti, vallataan puolue sisältäpäin.
Persut on seksuaalirikollisille paratiisi
Onko kokemuksia?
No ainakin Persut heittäisi käärmeet pois paratiisista.
Niitäkin ollut ja tulee olemaan.ikävä .kyllä!
Karkki ja hillomunkki saa ihmeitä aikaan,
On tapahtunut duunarien joukkopako SDP:stä ja vasemmistosta. Duunarit on vallanneet Persut ja Persut on Suomen suurin DUUNARIPUOLUE.
Jos rehelliset työmiehet ja -naiset ovat tulleet perussuomalaisiin se on hyvä asia. Se ei missään nimessä ole ongelma. Jo aikoinaan silloin kun Suomen Maaseudun Puolue oli voimissaan sen kantavia voimia olivat kuokalla ja lapiolla korpeen pellot raivanneet asutustilalliset ja kotinsa Karjalaan jättämään joutuneet evakot. Molemmat kovia kokeneita kansanryhmiä.
Aprilliä....persut onkin takinkääntäjien puolue. Tulitte taas huijatuksi....... päästiin Soinin perään hillotolpalle.
Asutustilalliset äänestivät smp:tta, koska Veikko Vennamo oli tolkku ukko ja hoiti Asutusasiainosaston ylipiällikönä siirtolaisille tontit, mitä raivataja mihin laittaa pottu maahan. Siirtolaiset olivat kiitollisia. Poika Pekka persekärpäsineen hoiti sitten Pekalle hillopaikan ja smp: n konkkaan.
Soini meinasi omalla hillotolpalla kuopata Perussuomalaiset mutta sitten tuli Mestari ja Riikka ja nyt on homma kondiksessa. Kaikki tollot luuli että 7v sitten saivat persut pakettiin vaaneeipä onnistunut ja Suomen tulevaisuus on perussuomalainen ❤️
https://www.iltalehti.fi/villeranta/a/40e490ca-70c4-4698-af50-93785b13ccf5
Kyllä on Riikan näköinen ,hieno piirros Ville Rannalta kiitos.
Mene sen sydän hymiön kanssa .Tynkkyselle kylään, jos sen kaveri ymmärtää sitä ritarin ominaisuudessa.
Suomen tulevaisuus on perussuomalainen ja mehän äänestää pätkäytetään Tynkkynen europarlamenttiin 😊
Persut on eduskunnan johtava perseenrassauspuolue.
Kyllä täytyy myöntää, että tämä homo-porukka ei ole myönteinen asia perussuomalaisissa. Valitettavasti nämä ovat päässeet soluttautumaan vaikka mihin ja vaikuttaviin asemiin - myös mukaan politiikkaan. Tästä tuloksena on vaikka minkälaista sukupuolineutraalia lainsäädäntöä.
Höpöpuheita riittää vuodesta toiseen. Klo